Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen fotót küldeni még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen fotót küldeni még belefér vagy "illetlenség"?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, egy fiú haverommal van egy szokásunk, ha egyikünk néz valami filmet/sorozatot, van hogy csinálunk képet és elküldjük a másiknak (pl látszik a monitor meg az asztalra feltett lábam meg a sör, ilyesmik).

Ma úgy néztem sorozatot hogy a fürdőkádat megtöltöttem vízzel, befeküdtem, a laptopom odatettem a kád mellé egy bútorra és csináltam képet ahogy a kád szélén a lábfejem meg látszik a laptop. Viszoont elég perverz a srác, és nem akarom adni alá a lovat, abszolút semmi olyat nem akarok tőle, van is barátom (tud a filmes-fotós hülyeségünkről, nem zavarja)

A képen csak térdtől lefele látszik a lábam, de ahogy ismerem egyből rápörögne hogy nincs rajtam amúgy ruha meg stb. Elküldjem neki a fotót? Vagy az ilyesmi k....vás dolog?


2014. aug. 11. 13:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Küldd el előbb nekem én meg majd továbbküldöm neki.
2014. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
fotózd csak a monitort, a lábad ne legyen benne és máris nem áll fent ez a veszély
2014. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mehet.
2014. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

nem az.

de a te dontesed..biztos hogy megmozgatja a fantaziajat...de szerintem nem lesz belole gond :)

2014. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Bocs, de ha nem akarod adni alá a lovat, akkor szerinted egy meztelen fotó, ahogy a fürdőkádban vagy, az normális?

Gondolkozz már......csak hülyítenéd, ő meg képezlődne és fantáziálna, részedről elég mocskos dolog lenne főleg hogy van barátod.

Van egy határ szerintem ami belefér, a meztelenkedés már túl megy ezen, nem gondolod?

2014. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
második, de ezeknek a képeknek az a lényege hogy látsszon hogy mit nézek meg hogy "jóság van", nem tudom elmagyarázni, kicsit belsős poén, de lényeg hogy vagy lábbal együtt vagy sehogy :D
2014. aug. 11. 13:18
 7/17 A kérdező kommentje:
#5 épp ez a kérdés, hogy nem tudom eldönteni o.O
2014. aug. 11. 13:18
 8/17 anonim ***** válasza:
Önmagában nincs vele gond...bár ha perverz a srác és tudod hogy ez "ló lenne alá", amit ugye te nem akarsz adni, szóval így lehet ne küldd inkább neki.
2014. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Aranyos szokás amúgy :D


Amúgy döntsd el, hogy az esetleges megjegyzések és perverzebb poénok beleférnek-e neked. Nem ismerem a srácot, de gondolom azért 1-2 biztos becsúszna :D

2014. aug. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a fürdőkádas/meztelen lábas kép már túlmegy azon a bizonyos határon. A barátod helyében nagyon mérges lennék.

Nincs mit ezen ragozni. Ha nem lenne helytelen, te sem vacillálnál, meg írnál ki kérdést ilyen hülyeségről.

2014. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!