Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az igaz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az igaz hogy Törökországba vannak a legszebb nők a világon?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem. Szerintem minden országban vannak szép nők.
2014. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Arab országokban.



Üdv:Alim

2014. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem! :)

Oroszorszagban es itthon

2014. aug. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mindegyik ország a maga nőit tartja a legszebbnek. a törökök a török nőket, arabok az arabokat, angolok az angolokat, oroszok az oroszokat, és a magyarok is a magyarokat. manapág már nem annyira elzártak a népek egymástól, mint mondjuk 2000 évvel ezelőtt, elég intenzív génkeveredés, ergo, mindenhol kb ugyanolyan arányban vannak elképesztően gyönyörűek, átlagosan szépek, enyhén csinosak, és csúnyácskák is. az ápoltság mindezen sokat dobhat, ezért esetleg elismerem, hogy néhol előbb veszed észre a kiemelkedő szépségeket, mint egy szegény ország nyomornegyedében, de biztos vagyok benne, hogy ott is akadnak jó páran.
2014. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A legszebb most törökben van, de nyár végén jön vissza ;)
2014. aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de kicsit robbanékonyak :D
2014. aug. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kini :)) ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy a török nők vagy nagyon szépek, vagy nagyon csúnyák, és nincs semmi átmenet :D

De sok köztük a szép, az tény :)

2014. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!