Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha ismerkednéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha ismerkednétek egy férfivel és kiderülne, hogy közmunkát végez?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamiből élni kell, ez is több a semminél.
2014. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmit
2014. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit!


Nem az határozza meg az embert, hogy mit dolgozik.


Legyen az ember közmunkás vagy bankár

2014. aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, rendben van. Ez is munka, nem?

:)

2014. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Arra ítélték vagy magától végzi?

Nem mind1...

2014. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
gyere velem szep viragszal a szad mint a hold a szemed mint a csillagok...alomma na na nanananananananana aloma nana aloma nanana aloma aloma na na na nana
2014. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kötve hiszem, hogy nem zavar senkit... Bár szerintem ez náluk attól függ, hogy van-e mellette valami szakmád, vagy diplomád és egyszerűen nem találsz csak állást.
2014. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
attól függ mit csinál és miért
2014. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha jó az ágyban, és hosszútávon is (akár éveken át)minden nap teszi a dolgát az ágyban (amit egy férfinek tennie kell), és mellette kedves, megértő és hűséges, akkor az 99 százalékos siker, akkor is, ha pl. közmunkás. De az semmit nem ér, ha ülsz a pasid vadi új bmw-jében és közben a pasi egy bunkó, és a szexet is hamar megunta veled, évek múltán már szex is alig van köztetek.... Boldogságot pénzért nem lehet venni!
2014. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az attól függ. Én például közmunkás vagyok. Hamarosan kezdek egyetemen Pesten.

Kellett addig egy kis pénz a nyárra,ezért elvállaltam, ennyi.

2014. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!