Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, ti hany evesen kezdtet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti hany evesen kezdtetek el tangat hordani?

Figyelt kérdés

14 evesen kene mar? Nekem jo es kenyelmes a sima bugyi,francia is csak par van,

Meg nekem nem is allna jol benne a fenekem,szoval gaz a sima bugyi?


2014. aug. 11. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
13évesen
2014. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen.


32F

2014. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem hordok, mert kényelmetlen, a franciát szeretem

nem gáz a sima

2014. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
soha nem hordtam, nem is fogok kényelmetlen
2014. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 2 éve hordok és most vagyok 14. Csak a tangát bírom elviselni, még a franciát is nehezen bírom.
2014. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fényember ***** válasza:
talán 13 évesen
2014. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

16-évesen kezdtem, és 20-évesen felgyújtottam mindet, nem tudtam elképzelni, hogy az okoz mindenféle panaszt, pedig de, mivel a popóba is bemegy, és vándorol is rajtad, bizony nem jó választás...

Ha nagyobb leszel randibugyinak be lehet vetni néha, de napi szinten horror volt amit kiálltam, feleslegesen... Te ha meg tudod állni, ne tedd.. :)

2014. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De szegyenek vagytok mar 13 evesen tanga?-.-
2014. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy kéne? Semmit se kéne. Mai napig sima bugyit hordok, mert a francia is zavar, nekem az a "randi" bugyim. Tangát kb évente kétszer ha hordok ha felveszem a csini fehér alkalmi ruhám, ami alá hülyén néz ki a francia meg a sima bugyi is, bugyi nélkül meg még annyira sem merem... :D


Sőt, mondok még valamit. Van egy halom ilyen gyerekmintás bugyim, mert jópofának tartom és feldobja a napom, hogy tudom most pl egy zsiráfos van rajtam. Persze vannak csipkecsodák és normálisak is egyszínűek vagy alapmintások (pöttyös, csíkos, stb).


A tanga ahogy előttem már írták egészségtelen. Rengetegszer okoz hüvelygyulladást, mert jár kel a hüvely és a végbélnyílás között, akármilyen tiszta vagy, mosakodsz ezerszer valamennyi baci van ott. Ha mindennap ki vagy téve ennek, akkor egy idő után nem bírja tovább a hüvely "önvédelme" és feladja, jön a fertőzés.


Így ne hagyd magad befolyásolni! Rengeteg szép sima bugyi van ha esetleg túl gyerekesnek találod a mostaniakat.

2014. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 8-9 évesen.
2014. aug. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!