Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha a négerekre bukok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a négerekre bukok?

Figyelt kérdés
Totálisan oda vagyok értük és már velük képzelem el az életem XD 14/l

2014. aug. 12. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
igen nem férne be a kis puncisuncidba eggy néger farok..különben is onnan származik az éc,tőlük..
2014. aug. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2014. aug. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
dehogy gáz,ha neked olyan kell,akkor olyan..semmi szégyelni való nincs abban..:)
2014. aug. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha csokis majom vagy nem baj..
2014. aug. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz,de ha nem a normális(tehát dolgozó,művelt)családból származik akkor komoly bajaid lehetnek.Teljesen más egy afrikai kultúra mint egy európai.Sok fekete férfiről olvastam,ha ott akarod hagyni leönt savval,megver meg ilyenek.Nyilván fehérek közt is van ilyen de sokkal ritkább.Szóval vigyázz.

Valamelyest megértelek mivel ugyanígy vagyok a távol-keleti fiúkkal.

14L

2014. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!