Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szeretitek, ha netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szeretitek, ha netes ismerkedésnél a lány ehhez hasonló cuki dolgokat mond?

Figyelt kérdés

Pár hete beszélünk, és nagyon aranyos fiú. Írtam már neki néhányszor, hogy hiányzik, ha mondjuk 1-2 napig nem tudunk beszélni. Örülni szokott ennek, vagyis mindig azt mondja, hogy ez cuki tőlem, viszont ez nem 'furcsa' nektek, hogy még csak netes ismeretség? Az igaz, hogy mindennap többször gondolok rá, más fiú eszembe se jut már, egésznap elnézegetném akár a képeit, annyira cuki, viszont ilyeneket azért nem szeretnék neki írni. Vagy ha nem túl nyálas formában írnám meg, akkor komolyan venné és örülne? Nem fogja azt gondolni majd, hogy pl 'oké, ez a csaj is szerelmes belém, stb..' majd új lányok után kutat?

Ennek a fiúnak az egyik ismerősét ismerem, de csak netről. Vele már hónapok óta csetelünk, tali sosem volt, és csak amolyan netes jóbarátok vagyunk, vagyis mindent elmondunk a másiknak. Nos, beszéltem neki erről a fiúról, azt mondta, hogy nem fogja neki elmondani, hogy ismer engem, meg blabla.. Annyit mondott a fiúról, hogy 'jó srác', és ne aggódjak miatta, nem fog kihasználni vagy ilyesmi. Ebben a haverban tényleg megbízok, ő is mindent elmond nekem.

Szóval, amikor néha rámjön ez az érzés, hogy olyan jó lenne 'nyáladzani' (nem teljesen szó szerint), cuki dolgokat írni, csakis azért, hogy örüljön, akkor nyugodtan írjam neki? Visszafogott srácnak tűnik, viszont talizni csak leghamarabb 3 hét múlva tudnánk egy bizonyos ok miatt, amit nem írok most le.


2014. aug. 12. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
hat ha rovidebbre fogja akkor talan elolvasom egyaltalan jah
2014. aug. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem regényekre gondoltam persze, csak 1-2 mondatra
2014. aug. 12. 00:48
 3/3 anonim válasza:
Nehéz tanácsolni bármit is úgy, hogy nem ismerem a fiút, hiszen amennyi ember, annyi jellem, de azért leírom a véleményem. Szerintem csak azért ne írj neki "cuki dolgokat", mert úgy hiszed, annak örülni fog - ugyanis szerintem akkor örül neki, ha szívből jön, és tényleg úgy gondolod. Tehát, ha épp úgy érzed, és ahhoz van kedved, írj úgy, ha nem vagy olyan hangulatban, akkor ne. Remélem, tudtam segíteni :)
2014. aug. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!