Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok meg ehhez hasonlo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok meg ehhez hasonlo okokat hogy rairjatok valakire aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Egy fiuval egyszer ugy kezdtem el beszelgetni hogy csinaltam egy kamu facet amibe az o kepeit tettem bele (fakeltem) majd a facembol rairtam es belinkeltem neki hogy lopja a kepeit:'D es elkezdtunk beszelgetni megkerdeztem h nem zavarom e stb:) tudtok ehhez hasonlokat?
2014. júl. 23. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Beteg egy világban élünk.
2014. júl. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiába mondják hogy nagy az Isten állatkertje...
2014. júl. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jo eg...ebbol semmit nem ertettem meg azonkivul hogy valami nincs rendben a fejedben
2014. júl. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ÚR. ISTEN.
2014. júl. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy azt hittem bolond vagyok néha mit meg nem teszek, de te túlszárnyalsz engem is :D
2014. júl. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ráírsz valami baromságot mint pl: "XDDDD" vagy "ja én is"

és ha válaszol akkor azt mondod, hogy "bocsi, rossz emberre írtam" majd aztán meg kiimprovizálod valahogy hogy tovább menjen a beszélgetés "egy négyfejű alien áttörte az ajtót és felém jön egy lézerkarddal. te mit gondolsz az agresszív idegenekről?"

2014. júl. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
MI A...
2014. júl. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Négyfejű alien nincs, nem is volt soha, ne adj buta tanácsokat!
2014. júl. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aztak...

Nem kicsit ijesztő, amit csináltál.

2014. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!