Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó nudistának lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó nudistának lenni? Van szexuális oka annak, hogy meztelenül mutatkoznak férfiak és nők egymás előtt?

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 13:47
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Minden testrészed barnul.
2014. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
30%
van egy tök szupi nudipart ahova leszoktam járni. Múltkor felállt a faszom egy csaj láttán ős ezt látta félre hívott és leszopott! Mennyei volt azóta ha jó az idő kijárok!
2014. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
93%
Nincs nem szexuális céllal csinálják söt aki ezzel jön azt nagyon csunyán elzavarják
2014. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
86%

Az igazi nudistának nincsenek ilyen hátsó szándékai. Roppantul élvezi, hogy zéró ruha van rajta. (én is ezt szeretem benne) És így fürödni, isteni dolog.

Tudom ajánlani.

Nah és igen: én gyűlölök csíkosan barnulni.

2014. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
45%
3 as 4 es tévedtek
2014. aug. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Na, ere nem gondoltam volna pont, pedig abszolút logikus, de ,ezért kétlem ,hogy egybe kell gyűlni ,miért nem otthon, a kertben napoznak. Gondolom ,hogy ,azért vannak szociális okai is a dolognak, nem véletlenül gyűlnek össze.
2014. aug. 12. 13:51
 7/46 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, de kipróbálnám, bár lehet nehezem tudnám megállni a sok férfi farok látványát nedvesedés nélkül, de izgalmasan hangzik :)
2014. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Egyébként nem ellenvetés miatt írtam a kérdést, csak egyszerűen nem tudom ,hogy miért is van ez.
2014. aug. 12. 13:53
 9/46 anonim ***** válasza:
Otthon a kertben? Az jó, ha szomszéd lát? Na meg hol úszol a műanyag medencében?
2014. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
70%

#5


Gyakorló nudistaként had tudjam már miért járok ki oké? :)


#6


Pl: azért mert azon a helyen ez k. senkit nem zavar. Ha mondjuk a kertben meg rád látnak, akkor meg jön a prűdködés, hogy "húúúúú" Nekem pl: van erkélyem is, ott is szoktam napozni, de már volt szomszéd aki mondta, hogy rálát, nem kéne. (én meg mondtam, hogy a saját erkélyemen, ha nem tetszik ne nézzen oda és kész)


A társadalom gyakorlatilag prűd de nagyon.

Egy olyan társadalomban ahol a meztelen emberi testet 18+ -os kategóriának tartják nincsen miről beszélni. Ez nem finnország/svédország ahol komplett család a totyogóstól a nagymamáig egyszer megy le a vízpartra meztelenül.

2014. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!