Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állítsak magamon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsak magamon, hogy nyugodtabb legyek?

Figyelt kérdés
Alapvetően nyugodt, csendes természetű lány vagyok, viszont pár hete elkezdtünk csetelni egy fiúval neten. Ezelőtt is valahogy rákattantam a neten való csetelésre, és leginkább angolul beszélgetek, de tali sosem lett ezekből, mert azt már nem akartam. Ezzel a fiúval talizni is akarok, viszont csak kb 3 hét múlva jöhet össze az első bizonyos okokból, viszont aztán már a heti egy találka meg lenne oldva, stb.. Tudom, hogy dolgozik, meg pár napja egyik este feljött pár percre és válaszolta, hogy sajnálja, hogy csak akkor tudott írni, de volt valami nagy probléma és majd elmeséli. Ez kb 2 napja volt, azóta volt fent párszor, viszont nem válaszolt az üzenetemre, amiben annyit írtam, hogy elmondhat nekem bármit, és már hiányzik. Megnézte, de válasz nem volt, én meg már kezdek becsavarodni, hogy mégis mi lett vele, ha eddig olyan jól elvoltunk, órákig beszéltünk, most meg arra sem méltat, hogy válaszoljon. Nem volt még barátom, és ezt sem akarom elrontani, hogy hisztizek mindenért. Hogyan legyek 'nyugodtabb'? Elfoglalom magam ezer meg ezer dologgal, de már szinte függő vagyok, állandóan érzem, hogy muszáj csetelnem valakivel.. Csetelek a barátnőimmel is egész nap, de az nem ugyanolyan. Hülye vagyok vagy mitől van ilyen kényszerem?? 18/L
2014. aug. 12. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hogy túlságosan beleéled magad tudat alatt ezekbe a dolgokba? Úgy értem, hogy az is benne van a pakliba, hogy a srácnak van barátnője vagy ilyesmi.
2014. aug. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hergeled magad a barátnők még jobban..

Én kikapcsolnám és mennék sétálni, kiszellőztetni a fejem a helyedbe...

Menj egyél egy fagyit, hidd el aranyat fog érni, csak MENJ EL A GÉP ELŐL!

2014. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de szerintem emiatt is lehet, mert sokat gondolok a fiúra, meg álmodozok, stb.. viszont nem hinném, hogy lenne barátnője, mert most történetesen ismerem a srác egyik ismerősét egy ideje (igaz, csak netről őt is), de benne bízok, és azt mondta, hogy ez a fiú rendes srác..
2014. aug. 12. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!