Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy nyugodtabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy nyugodtabb lehessek mellette?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok. Egyik lány ismerősömet már általános sulis korom óta ismerem internetről, eddig háromszor találkoztunk személyesen. Időközben neki is volt komoly kapcsolata, és nekem is, de amikor lehetett beszélgettünk, nem felejtettük el egymást. Nekem ő olyan volt mindig is, aki túl tökéletes ahhoz, hogy esetleg velem legyen, vagy bármi komolyabbat is akarjon tőlem, viszont tegnap találkoztunk harmadjára, és nagyon úgy tűnik, hogy mégis :) Írta, hogy sokat gondol rám, és hogy nagyon jól érezte magát velem. A helyzet az, hogy egyébként is önértékelési problémáim vannak, és annyira képtelen vagyok elhinni, hogy egy ilyen tökéletes nő akar tőlem valamit, hogy nem merek kezdeményezni személyesen. Nem is az elutasítástól félek, hanem attól, ha esetleg összejönnénk, nem lennék olyan, amilyet ő szeretne. Bármit megtennék érte, de attól félek, az is kevés lesz. És ez egy ördögi kör: attól is félek, hogy ebből a megfelelési kényszerből lesz elege, és keres magának egy tökös fickót.. értitek. Fiatalabb is vagyok, nem is vagyok eleresztve anyagilag, nem is vagyok az a "rosszfiú". A lányok helyesnek tartanak, de ez a lány szerintem minden ujjára találhatna nálam jobbat. A kérdés tehát: mire gondoljak amikor legközelebb találkozunk, hogy bátrabban viselkedjek vele, és így végül ebből egy kiegyensúlyozott, nyugodt párkapcsolat legyen? Azt már én is ellőttem, hogy "ő is ugyanolyan ember, neki is 2 keze-lába van" stb., de mégis, gyerekkori álmom teljesülne, ha ő lehetne a barátnőm, ez azért nem mindegy! Köszönöm a tanácsokat! :)


(Trollok kíméljenek, savat, kekszet banánt stb. nem kérek!!)


2014. márc. 2. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Narancs sem kell?
2014. márc. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, köszi. Nekem egy értelmes, tapasztaltabb ember kell, aki ad egy használható, értelmes tanácsot.
2014. márc. 2. 23:00
 3/11 Magoran ***** válasza:

Légy magabiztos. Ne parázd túl.

Gondolj arra, hogy ő is szeretne tőled valamit, ha jól étterem. Azaz lát benned valamit, amit te nem.

Ja, és ha esetleg mégse jönne össze, gondolj arra, hogy te mindent megtettél!

2014. márc. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez biztos :) De ha esetleg valamit rosszul csinálnék, nem csak egy 6 éve tartó ismeretséget tennék tönkre, de még azt is fel kellene dolgoznom, hogy egy beteljesült álmom miattam szűnt meg. Ezért ekkora a tét, és nehezebb magabiztosnak lenni, mintha pl. egy átlagos csinos lánnyal ismerkednék.
2014. márc. 2. 23:20
 5/11 anonim ***** válasza:

Jobb meg rosszabb? Ez emberi találmány. Mindenkinek másra van szüksége. Egy jó futó talán megveti a mesterszakácsot?! Vagy fordítva kéne legyen?!

Én ha visszanézek pl. középsulis fotóra, hogy akkor ki tetszett, hát már nem biztos hogy tetszik. Még az is hiába, hogy vagy tíz évvel fiatalabb a képen. Szerintem próbáld meg, mert a gyerekkori álom akkor is elmúlik ha teljesül, meg akkor is ha nem, és még akkor is, ha meg se próbálod. A különbség csak ami utána marad.

És ha pedig találhatna tőled "jobbat", nos akkor az a jobb meg találhatna tőle jobbat... mert ez ugye visszafele is működik.

2014. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Magoran ***** válasza:

Persze, meg tudom érteni.

De ettől függetlenül nem telik tőlem többre egy sablonos "légy magabiztos, vedd lazán" szövegnél.

Bár nekem nincs túl nagy tapasztalatom randizás terén, nem hiszem, hogy ez tönkre tehetné a kapcsolatotokat.

Próbálj ebből erőt meríteni.

Mégis hogy ronthatnád el?

Mást sajnos nem tudok mondani.

2014. márc. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem ő már 6 éve tetszik, kivéve persze akkor, amikor más barátnőm volt. Tudom, hogy mindenki másban jó, ő viszont egy olyan lány, aki általában a fiúknak egy "célpont", nekem viszont pont az ideálom. Én nem vagyok ilyen népszerű, és elképzelni sem tudom, mit láthat bennem, ami megfogta volna bennem. Ez egy nagyon jó gondolat, amit írtál az álmokról, köszönöm :) De azért jöhetnek még ötletek, gondolatok, ilyenkor sose elég.
2014. márc. 2. 23:41
 8/11 anonim ***** válasza:

Mit láthat:

Azt, hogy egyéniség vagy, mert te nem egy célkeresztet látsz a hátsóján. Szerinted ha Ő mindenkinek bejön, akkor nem unja már kicsit?

2014. márc. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Dehogynem, így van, ahogy mondod

Tudom, hogy előnyben vagyok ezzel, de amikor ott ülök mellette, és meg kellene ölelnem, vagy magamhoz húznom, mégse gondolhatok arra, hogy "hm, egyéniség vagyok, mert én nem csak megdugni akarom..", érted, ettől még ugyanúgy találhat bennem kifogásolnivalót.

2014. márc. 2. 23:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze, tényleg lehetnél egy James Bond, ezt nem vitatom. Bár szerintem a legtöbb csajnak csak a moziban jön be, ha egy pasi embereket öl, meg hetente berepül egy rakéta a házba. Élőben már nem olyan buli.

Na de az se, ha e helyett névtelenül szerelmes leveleket írogattok egymásnak.

Sose nyomjad fullba a kretént! Ittvan videó is: [link]

Na megyek vissza inni... fórumnak nekem mára vége.

2014. márc. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!