Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha naponta többször csuklok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha naponta többször csuklok és viszket a bal szemem akkor ez azt is jelentheti hogy emleget a barátnőm?

Figyelt kérdés

Ez biztos hülyeség,mert a csuklásnak több oka lehet.A lényeg az hogy távol lakunk egymástól pontosabban 180 km-re.

Távkapcsiban vagyunk és csak szünetekbe találkozunk.Nyári szünetbe 3 hétig együtt voltunk,biztos beszél rólam a barátnőivel.Szerintetek?



2014. aug. 12. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
a csuklásnak semmi köze ahhoz, hogy emleget-e téged vki vagy nem
2014. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem, én úgy tudom hogy akkor emleget a barátnőd ha 20.32-kor a bal kislábujjad viszket és a jobb fülcimpád :/ szóval majd akkor nézd meg.
2014. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Én úgy tudom a félrelépés válthat ki csuklást annál akit megcsalnak. Ezt egyébként kazah tudósok is bebizonyították.
2014. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy ezeknek a dolgoknak semmi közük egymáshoz?:) Ezek olyan mondások, babonák.

Amúgy a csuklás valóban a mondában azt jelenti, hogy emlegetnek, a bal szemed meg azt jelenti, hogy valaminek örülni fogsz.

De mi ezt már úgy szoktuk mondani, hogy ha csuklasz, emlegetnek a verebek a lósz....rban, ha pedig viszket a bal szemed, akkor örülni fogsz, mégpedig annak, hogy két füled van és mégsem vagy szatyor.:D

Szóval ne vonj párhuzamot a tested, szervezeted működése és a között, hogy mi van a barátoddal.:)

2014. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!