Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket elrettent az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket elrettent az, ha egy fiú komolyan elmondja hogyan is látja az ismeretségeteket?

Figyelt kérdés
Például jó ideje húzzátok egymás agyát, de egyikőtök sem mer lépni, őszintén kimondani érzelmeit. Nem gyávaság miatt, hanem a lány azért restelli, mert egyszer elutasította a fiút, a fiú viszont az egyértelmű jelekre sem reagál, mert nem akar még egyszer koppanni. Érdemes megpróbálni egy őszinte beszélgetést?
2014. aug. 12. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasonló szituációban vagyok, lányként. Erre várok már, hogy mikor beszélhetjük meg végre, mert így a lehető legrosszabb. Éljen az őszinteség!!
2014. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem hoznám fel neki. Miért? Azért, mert egyszer már lepattintott. Ennélfogva ha akar valamit, minimum elvárható, hogy Ő tegye szóvá és ne Te csinálj magadból hülyét, Kedves Kérdező. Másrészt én a helyedben elutasítanám, "ez a hajó már elment" címszóval. Ha akkor nem voltál neki jó, akkor hogyhogy most az vagy? Ezen el kéne gondolkodni.
2014. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy azért nem hozza fel, mert restelli?
2014. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert már többször szóban utalt rá, hogy meggondolta magát. Az akkori élethelyzete miatt utasított vissza, nem azért, mert nem jöttem be neki, ezt elmondta.
2014. aug. 12. 22:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!