Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban már csak így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban már csak így működik a járás megkérdezése?

Figyelt kérdés

Én mindíg csak a bunkóknak tetszek meg azoknak akik nem jönnek be. 1 normális pasit sem látok a sulimban, bár van 1 de ő szerintem túl menő hozzám. Én nem vagyok 1 túl önbizalmas lány. Lehet hogy talán ezért nem közelednek felém a fiúk? Mindenki ezt csinálja mindíg és velem is hogy idejön egy fiú hozzám hogy "járunk"? Hát most én erre mit tudok válaszolni? Hát persze hogy reflekszből nem. 1 , minimum hogy megnézem a fiút hogy legalább be jön e.... 14/L

Egy másik kêrdés: fiúk ti csak a ribikre hajtotok? :(


2014. aug. 12. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jól kezdik. Nem csodálom, hogy letámadnak és szóhoz sem tudsz jutni. Ha van még kérdésed írj.
2014. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen meg ezt én úgy képzelem el hogy barátságból szerelem. :D
2014. aug. 12. 22:46
 3/7 anonim ***** válasza:
14 éves vagy, a fiúk is éretlenek még abban a korban. Ráérsz még, most ne ez legyen a legfontosabb, inkább az önbizalmadat építsd fel, de ne csak ezért, úgy egyáltalán, mert az élet más területén is fontos, hogy meg tudd állni a helyed (továbbtanulás, később munkakeresésben, egyszer majd szülőként...). Nem támaszkodhatsz mindig másokra, az önbizalom fontos. Aztán majd a fiúk is érnek még, és ügyesebbek lesznek. :-)
2014. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kezdjük onnan 14 éves életkor,és nem csak neked hanem akik letámadnak azok 14 éves kor közelében vanak,vagy azok vagy elmúltak 1-2 évvel.Még ők is gyerekek ahogy te is.Ráadásul előbb mondtad hogy nyomulnak csak a bunkók,utána meg hogy nem közelednek feléd.Szerintem ezt nagyon nem jól írtad.

Amúgy 14 évesen megkérdezni az összes fiút általánosítva hogy a ribikre hajt,látszik hogy gyerek vagy nem is kicsit.Inkább nőjj fel ehez,mert fiatal vagy,mondhatod magad érettnek,de ehez nem vagy az.

2014. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd nekik hogy "persze járjunk", aztán menjetek egy kört a folyosón, aztán hagyd ott a szerencsétlen. majd abból tanul. Amúgy nem, mi nem a ribikre bukunk, azok a páwa gennyedékek akik manapság a sulikat járjak, na azoknak kell csak arra a lány hogy gyorsan lecumizzák őket.
2014. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Marc Bolan ***** válasza:

1-5. osztályos koromig a sulimban is ez volt a helyzet. No, azért később sem volt nagy udvarlás.


Emlékszem arra az időre, amikor nekem megtetszett egy lány, kb. 14 évesen. Vettem neki egy kis plüss állatot. :) Amikor megtudták valahogy a többiek... Hetekig röhögtek rajtam. :D Ez kihatott a lányra is, aztán nem lett semmi. Vissza is adta.


Tehát idővel biztos, hogy megfelelő srácok is fognak udvarolni. :)

2014. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatlanok, nem tudják, hogy kell csinálni stb.

Vannak (vagy talán inkább lesznek) normális srácok, és 14 évesen még sok-sok időd van arra, hogy találj egyet.


A nem nagy önbizalomról meg annyit, hogy az abból fog megjönni, hogy kockáztatsz és sikereket érsz el. Ahogyan ők is odajöttek hozzád, te is oda tudsz menni srácokhoz is. És mivel te tudod, hogy milyen volt, amikor csak úgy leszólítottak, talán te jobban fogod csinálni.


Azzal meg már most biztathatod magad, hogy odamennek hozzád a srácok legalább. Oké, lehet, hogy még egyik sem érett meg rád, de legalább zsigeri szinten bejössz a másik nemnek.


Az önbizalom abból jön, hogy valamiben jó vagy, vagy sok mindenben vagy jó, vagy sikereid vannak egy bizonyos területen és ezt te magad is látod. De sokszor ehhez kockáztatni is kell valamit.

2014. aug. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!