Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondoltok az alakomr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok az alakomról? :-)

Figyelt kérdés

[link]

17/L


2014. aug. 13. 12:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

tessék gyönyörködni :D :D :D


[link]

2014. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
júúúj ez fájt :D nem rossz szándékból kérdeztem ti :) csak olyan fura volt...egyfolytában oda vonzotta a tekintetem...és érdekelt milyen lehet a tekintete...de nem ilyen célból mondtam :)
2014. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de azért válaszolok.

Szóval, én úgy gondolom, hogy nem nézel ki olyan vészesen, viszont szerintem bőven lenne mit formálnod magadon.

A hasadon és a karjaidon főleg.

Egyél egészségesen (chips, péksütemény, cukros dolgok kizárva stb.), és mikor megszoktad mindenképp mozogj valamit. És legyen kitartásod hozzá, mert amúgy tök jó alakod lehetne. Nem azért mondom, hogy megbántsalak, de szerintem 5-10 kiló simán lemehetne, amit két-három hónap alatt el is lehetne érni, aztán persze azt tartani is kell, de szerintem te is jobban éreznéd magad úgy. És ezt jóindulatúan mondom neked.

Ja és szerintem ha tetszeni akarsz a fiúknak, akkor öltözz nőiesebben, mert a ruha ami a képen rajtad van, nem épp csinos viselet, bár sporthoz jó.

Egyébként ha szabad tudnom, hány kg és cm vagy?

2014. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lóg a cici, löttyedt a kar, vastag a vádli. Ezeket leszámítva, nincs probléma.
2014. aug. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
sokat kellene hozzá innom... sport, sport, sport na meg diéta és egy kis csajos stílus nem ártana.
2014. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 pinkpancser ***** válasza:
Szerintem alakíts rajta egy kicsit. Ebben a korban még könnyebb. Amúgy hűvös volt? :)
2014. aug. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!