Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, titeket zavarna, ha a baratnotoknek csak pasi baratai lennenek?

Figyelt kérdés

A baratom allandoan feltekenykedik emiatt, pedig o is (legtobbszor) ott szokott lenni, ha valami barati osszejovetel van vagy bulizni megyunk vagy mittudomen. Nem is szoktak a fiuk nyomulni, tok tiszteletben tartjak a kapcsolatunkat. Altalanos ota a legjobb haverjaim es nem akarom oket hanyagolni. Nem olyan surun talalkozunk amugy sem, egy honapban ket-haromszor. Ket evvel ezelott tortent annyi, hogy egyikojukkel lefekudtem.. de errol tud is a baratom. 6 honapja vagyunk egyutt. Mar sokszor probaltam neki elmagyarazni, hogy ok szigoruan csak a barataim. Hogy ertessem meg vele, hogy nekem csak o kell? Ennel jobban mar nem tudom kimutatni neki mennyire szeretem.

19L es 22F



2014. aug. 13. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy pasikkal barátkozni könnyebb, mint csajokkal. A pasik nem féltékenykednek és nem hisztiznek, és őszinték..általában :D
2014. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer elmondtad kész,az ő baja ha nem fogja fel.

Amúgy engem nem zavarna,de csak ha normálisan lenne az összes,és egyiket se látnám közeledni stb.

2014. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan ügy amiben egy idő után többet nem tehetsz. Ha a párod nem bízik meg eléggé benned és féltékenykedik akkor csinálhatsz akármit segíteni nem fog. Itt két lehetőség van vagy a barátaiddal szakítod meg a kapcsolatot vagy a pároddal. Tudom egyik verzió sem jó de ha a párod nem képes megbékélni hosszú távon ez nem fog működni amúgy sem.
2014. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvből nem állok szóba olyan lánnyal, akit sok pasi vesz körül.
2014. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én bíznék benned, amíg nem adsz okot az ellenkezőjére vagy nem akar veled kikezdeni az egyik, mert akkor ő zavarna. Legalábbis ha továbbra is haverkodnál vele.

Viszont nekem a legutóbbi kapcsolatomban amikor pont annyi idős voltam mint a pasid és a lány mint te. nekem 2-3 kivétellel csak csaj haverjaim voltak és a barátnőm nem mutatta jelét a féltékenységnek. Szakításkor viszont a panaszlistán ott szerepelt, hogy biztos állandóan megcsaltam velük is őt.

És nem csak akkor jutott eszébe(mondta ő) hanem mindig ezt gondolta.

Szóval a bizalom egy kapcsolat alapja. Ha nektek nincs, nincs értelme a dolognak.

2014. aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt minden oké, nő vagyok nem is akármilyen értem miért nincs korod béli csajbarát, csak fiú...

Ők a legjobbak havernak is... :))

Egy dolog van ami miatt esetleg a pasi egy picit eheti a kefét, az a srác akivel egyszer lefeküdtél (a "lyuksógor" -t nehezen tűrik az aktuális partnerek)...

És annyi, ez zavarhatja oké, de a többiekkel nem volt semmi, nem tudom őket miért nem tudja elfogadni, főleg ha ő is ott lehet a bulikon..

Az illetőt aki meg volt Neked nem lehetne hanyagolni?

Hátha akkor nem enné magát ezen, jaa és Téged sem..

2014. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem kozeledik hozzam egyikojuk sem akkor sem, ha a baratom nincs jelen.

Az pedig tuti, hogy a fiukat nem fogom otthagyni, mert mindig szamithattam rajuk, es azt mar megtanultam, hogy a baratokat nem szabad eldobni egy kapcsolatert.. mindegyikuket szeretem es nem fogok valasztani, az biztos. Meg megprobalol vele beszelni, megprobalom meggyozni, aztan lesz valahogy.. koszi a valaszokat :)

2014. aug. 13. 15:28
 8/12 anonim ***** válasza:
nem zavarna.
2014. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Lehet en is megkapnam ezt, ha szakitanank... bar erre nem is akarok gondolni.

Igen azt en megertem, hogy zavarja, lehet nem is kellett volna neki elmondanom. Forditott esetben engem is zavarna, de az mar reg volt es tenyleg nem hajtanak ram, ezt o is lathatja...

Es hogy hanyagoljam? Kozositsuk ki? Ebbe a tobbiek ugysem mennenek bele es en sem. Lehet, hogy az lenne egy megoldas, de ezt nem tudom kivitelezni es nem is akarom :/

2014. aug. 13. 15:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor egy harmadik független személy bevonása még segíthetne őt meggyőzni, nem feltétlen párterápia egy agyzsugorítónál, lehet egy frankó apa vagy anya is elég aki ez ügyben melléd áll és segít beszélni vele erről...
2014. aug. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!