Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszenek az idosebb pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek az idosebb pasik?

Figyelt kérdés

sziasztok!

mindossze 14 eves vagyok es a sokkal idosebb pasik jonnek be..

ugy a 28 es 38 kozottiek.. miert?

tok rossz hogy mindenkinek van parja.. de az "imidzsembe" nem fer bele egy nalamnal 20 evvel idosebb ferfi.. :/



2014. aug. 13. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ès mi ezt honnan tudjuk te agyhalott?
2014. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
apakomplexus?
2014. aug. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk, hogy te nem olyan vagy, akinek bejön a mostani páwa "fiúcska"... De nyugi, van a te korodban is normális.
2014. aug. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

38-as pasi? az akár az apád lehetne!

szerintem apakomplexusod van

nálam is idősebb barátom 5 évvel de hát az azért picikét más tészta

2014. aug. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

agyhalott vagy te, az... idiota -.-"

ha nem tudsz ertelmes valaszt adni akkor semmilyet sem kerek. koszi.

2es ! hat apum 2 eves koromban meghalt. ez lehet osszefuggesben vele?

2014. aug. 13. 17:43
 6/11 anonim ***** válasza:
sajnálom. és igen, valószínűleg ez állhat a háttérben. ha szeretnél róla beszélni írj privátot, tudok mit mondani :)
2014. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
biztos hogy ahhoz van köze, ez apakomplexus
2014. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindjárt kezdi az esti mesét...nem nézed?
2014. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szia! Olvastam a kérdésed,és normális. Nincs veled semmi baj. Én 16 éves lány vagyok és egy 38 éves pasim van;) Anyu tudja,de apum nem(elváltak a szüleim). A külvilág felé nem nagyon beszélünk erről,viszont elmegyünk együtt helyekre,városokba, és kirandulunk. Engem megvádoltak, hogy apakomplexusos vagyok,de tudom hogy nem azért vagyok a pasimmal együtt mert valami bajom lenne. Anyu elfogadta sőt még segít is nekem:) Meg azért egy/másfél évig nem nagyon mondjuk el a külvilágnak.Amúgy nem néz ki 38nak simán letagadhatna vagy 10 évet.Szóval ne félj nincs veled semmi gond,csak nehéz a külső embereknek elfogadni ezt:) Írj ha bármibe tudok segíteni!:)
2014. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

az a baj hogy a nagymamammal lakom es o...hogy is mondjam.. kisse foldhoz ragadt..

es nem tudom hogyan mutathatnek be itthon egy ferfit.. :/

2014. aug. 13. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!