Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idosebb pasik tetszenek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idosebb pasik tetszenek. Nagyon baj?

Figyelt kérdés
szoval "idos"...de nem oregekre gondolok.....16 vagyok es jobban tetszenek a nalamnal 5-10 evvel idosebb pasik.....a velem egykor beliek....hat volt neha aki tetszett de nem igazan vagyok oda ertuk....szoval az erettebb pasikat birom....szerintetek rossz ez?
2009. jún. 29. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
szerintem nem. nagyon kevés olyan fiatal pasi van aki komolyan viselkedik. nagyon éretlenek tudnak lenni. és az idősebbek ugye komolyabbak is, jobban el lehet velük dumálni stb. velem is így van, szal ne aggódj. nekem volt olyan pasim aki már nem csak egy 10essel volt idősebb nálam és hát vele volt eddig a legjobb. szerintem ez nem gond.
2009. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor jo:)....koszonom valaszod:)
2009. jún. 29. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
én még elég fiatal vagyok de nekem is inkább az idősebbek jönnek be.nem annyival idősebbek mint én de mondjuk 4 év =)
2009. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Ugyan már...miért lenne rossz?Semmi gond nincs ezzel
2009. jún. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
A legjobb bnőm is az idősebb, érettebb pasikra bukik.:) Semmi gond nincs ezzel.
2009. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
A tizenéves lányok ettől érzik felnőttnek és érettnek magukat. Úgy tűnik, hogy te sem vagy kivétel, tehát mondhatni, hogy ez "normális".
2009. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is ugyanilyen vagyok.. nem birom a korombeli fiúkat.. eleinte zavart, mostmár nem érdekel. a barátaim nagy része 21-28 éves ;)


16/L

2009. jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!