Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek szexi?

Figyelt kérdés

Átlag alatti nő vagyok külsőleg és belsőleg is, nagyon negatív hozzáállással, viszont szeretnék ezen változtatni. Normális testalkatom van, 65F mellem (persze ha kapnék rá melltartót) , vékony derekam, 165 cm vagyok, a hajam a nyakamtól mérve 31 cm és arany-vörösesbarna színű. Hogyan legyek szexi, ha nem akarom kitenni semmimet ,mégis szeretnék hódítani? Hogyan lehetek befolyással a férfiakra?

(képet nem küldök, mert nincs és párt sem keresek, ha vki arra vetemedne, h privátot küld)

köszi

22/L



2014. aug. 13. 20:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Kép nélkül mit lehet segíteni? Nem mindegy mi áll jól rajtad és mi gagyin. Érted? Így felesleges a kérdésed. Mit mondjunk? Mini szoknya? Hát aztán erre fogunk tapadni... Látni kéne téged!
2014. aug. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Látod, rám már most befolyással voltál.:)
2014. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Kép nélkül tényleg elég nehéz. Ha nem akarod mutogatni magad satírozd ki az arcod és úgy tegyél fel képet abból látszik az alakod meg a hajad is.
2014. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

köszi, akkor kerestem képeket :

kb. ugyanilyen alakom van csak jobban látszódik a hasizmom és a combjaim kicsit vastagabbak (ott is látszódik enyhén az izom) : [link]

a hajszínem pedig ilyen : [link]

2014. aug. 13. 20:44
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem már szexi vagy... sajnálom, hogy nem ismerkedsz.
2014. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
köszi, de nem vettem észre mert csak mosolyognak rám a pasik vagy néznek, de nem szólítanak le (pl. a vonaton ült mellettem egy helyes pasi, fülig ért a szája amikor rám nézett, de semmi se lett belőle)
2014. aug. 13. 20:50
 7/21 anonim ***** válasza:

Szóval egy nagymellű, darázsderekú fehérneműmodell alkatú lány vagy, buja vörös hajjal?

Te vagy felvágsz, vagy valami nagyon nincs rendben odafent nálad.

2014. aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nem felvágok és nem is hazudok. Az alakatomért egyrészt a genetika felelős másrészt a sport és a kaja. Sminkelni is szoktam (az arcom egy fotós szerint olyan mint Drew Barrymore-é és Kate Winslet keveréke) a hajamat pedig kiengedve hordom (hullámos). Próbáltam új sminkeket is bevetni , de akkor sem jött hozzám senki :/ még bulikban sem
2014. aug. 13. 20:55
 9/21 anonim ***** válasza:

Mert valszeg olyan az arckifejezésed, mint akinek az előbb ment át egy úthenger az aranyhörcsögén.

Mosolyogj, csodákra képes, hidd el!

2014. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
köszi, így fogok járni :) ! bár az is lehet h az a baj, h most szakítottam és nem állok még készen
2014. aug. 13. 21:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!