Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek szexi?

Figyelt kérdés

Átlag alatti nő vagyok külsőleg és belsőleg is, nagyon negatív hozzáállással, viszont szeretnék ezen változtatni. Normális testalkatom van, 65F mellem (persze ha kapnék rá melltartót) , vékony derekam, 165 cm vagyok, a hajam a nyakamtól mérve 31 cm és arany-vörösesbarna színű. Hogyan legyek szexi, ha nem akarom kitenni semmimet ,mégis szeretnék hódítani? Hogyan lehetek befolyással a férfiakra?

(képet nem küldök, mert nincs és párt sem keresek, ha vki arra vetemedne, h privátot küld)

köszi

22/L



2014. aug. 13. 20:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mikor most?
2014. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz :) Akár egy nagymosollyal, flörttel, szólítsd le. Akármilyen bombázó is vagy a mai pasik (tisztelet a kivételhez) nem mernek odamenni és leszólítani egy nőt nyilvános helyeken, szóval elég kicsi az esély, hogy így találsz párt. Esetleg próbáld meg az internetes társkeresést, ha ilyen képeket dobsz fel özönleni fognak a pasik hidd el ;) vagy nemtudom mit sportolsz de ott pajtizz le pár emberrel és akkor lehet bekerülsz egy olyan társaságba ahol bátor sportos pasik vannak :)
2014. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Könyörgööök, hagy írjak privátot!:D
2014. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

holnap lesz 1 hónapja (3 éves kapcsolat)

Futni szoktam (zenét hallgatok közben így nem tudok beszélgetni, csak azt látom, h egyeseknek mozog a szája felém, de nem tudom mit mondanak meg futás közben én teljesen máshol járok ) meg hegyi bicajozom (ott sincs senki a közelben), plusz itthon tornázom (jártam konditerembe , de elköltöztem és itt nincs)

2014. aug. 13. 21:12
 15/21 A kérdező kommentje:
kedves 13-as, azért nem írhatsz privátot, mert ha felszednél, akkor távkapcsolat lenne, amit nem akarok , mert az előzőm is az volt. Még egyszer nem akarok annyit szenvedni mint abban a kapcsolatban. Tudom , h lehet neten beszélni meg minden, de én igénylem a testiséget, csókot, ölelést, szexet és azt a net nem közvetíti.
2014. aug. 13. 21:17
 16/21 anonim ***** válasza:

engem is érdekelnének a normális válaszok, nekem is hasonló az alakom,

a hajam világod barna, kicsit nekem is vöröses és az arcom és szép, de a pasik, valahogy nem mernek ismerkedni velem :/

2014. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Miért lenne távkapcsolat?:O
2014. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, van egy férfi, akit meg akarsz hódítani, vagy az összeset akarod?

#16 egy kép többet mond ezer szónál...

2014. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Egy dolgot nagyon nem értek komolyan,ha van egy pasi aki tetszik,akkor miért nem mész oda Te hozzá?Miért várod,hogy odamenjen,mikor lehet észre sem vett téged mondjuk,és arról sem tud,hogy létezel? Pontosan ugyanannyi jogod és esélyed van rá,hogy odamenjél Te is hozzá.

A kérdéssel kapcsolatban pedig valóban kép nélkül nagyon nehéz,mivel az arc sem elhanyagolható dolog,illetve attól is függ ki a célközönség.A "helyes" gyerekek,akiket egyáltalán nem érdekli mi van veled,csak egy körre jó leszel,vagy az értelmesebb réteget szeretnéd megcélozni?

2014. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

nincs konkrét személy, aki tetszene, a válaszokat pedig köszönöm , ma bevetem magam és majd én leszólítok vkit

72 % -os : azért lenne távkapcsolat, mert Németországban élek /tanulok/, ti meg gondolom Magyarországon

2014. aug. 14. 10:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!