Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok szerint, akik azt állítjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok szerint, akik azt állítják, hogy a nők az óriási izmokra vágynak, mégis miért ezek a férfiak felkapottak?

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 13. 20:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a sikertelenség?
2014. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
10-es vagyok. Jeges Gesztenyével (aranyos neved van) egyetértek. Én szeretek sportolni magáért a sport élvezetéért, de a kemény munka után jól esik látni azért azt is, ha az ember fejlődik izomzat tekintetében. Én főleg a fegyencedzsét csinálom, illetve futok és zsákolok otthon kesztyűben vagy anélkül, tehát el lehet képzelni, hogy nem ilyen az alkatom, ennél zömökebb, nem is vagyok 188 cm magas modell, hanem 178. Ha ez valakinek nem tetszik, az azért fájó pont, mert ezért az ember megdolgozik keményen. Ebben eltér a véleményünk, de abban egyetértek vele, hogy ez nem feltétlenül tetszik mindenkinek. Én bízom abban ettől függetlenül, hogy nem csak ez alapján ítél a mai nők többsége, többek között remélem Jeges Gesztenye sem.
2014. aug. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

# 21

Töröltek egy választ, így a 18-asnak válaszoltam.

2014. aug. 13. 23:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!