Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mégis minek vegyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mégis minek vegyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nehezen írom ki a kérdést, mert eddig soha nem mondtam senkinek. Szóval: Van a szomszédunkban egy 40 éves férfi, aki úgymond tett célzásokat. Családja van, felesége, 2 gyereke. Olyat csinált, hogy benézett a pólómba, rácsapott a fenekemre, fogdosta a derekam, volt már olyan, hogy bármit csinált "véletlenül" hozzáért a mellemhez. Eléggé koránérő típus vagyok, úgyhogy ilyen szempontból van mellem, és mikor arra kerül a sor, hogy tudom hogy találkozni fogunk, mindig olyan ruhákat veszek fel, amik takarnak. Már szóltam neki hogy álljon le, de semmi. Eddig nem szóltam a szüleimnek, mert nem akarok botrányt, de hogyan állítsam le? Ez pár napja kezdődött, de szinte menekülök előle. Köszönöm az értelmes válaszokat.


12/L


2014. aug. 12. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Apukádnak szólj. Ez valami aberrált barom lehet. Mindenképp szólnod kell apudnak, mert ha nem lesz neki megállj parancsolva, tovább megy....
2014. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Itt már csak a fenyegetés segíthet, hogy szólsz valakinek miket csinál.
2014. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Félek a botránytól, mert a felesége nagyon aranyosak, és a kislányai is. Nem akarom szétszedni a családjukat, de azt sem szeretném, hogy tovább fajuljon a dolog. :(
2014. aug. 12. 23:34
 4/12 anonim ***** válasza:
igen, szolj a szülőknek, vagy a fárfina aki molesztál hogy hagyja abba mert ez törvénybe ütközik , vagy ordísd el amgad hogy pedofil pedofil ha utcán vagytok :D , ne fogdosson, ne engedd.... és szolj szüleidnek mert nem tudhatod mire képes és meddig megy el... ne legyen szar a gyerek/serdülőkorod egy hülye f4sz miatt :) 20/f minden jót és , sok sikert :)
2014. aug. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szüleidnek szólj!! Minél hamarabb!
2014. aug. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jobb lenne biztosan, ha szólnál.

Talán el lehet intézni anélkül, hogy botrányt okoz... Mindenesetre aki 40 évesen ilyet csinál, ráadásul családos apa, az beteg.

Aki beteg, kiszámíthatatlan. Még a végén ha lesz lehetősége megerőszakol...

2014. aug. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Próbálok vele nem egy légtérben maradni, szinte félek tőle. Csak fogalmam sincs hogy mondjam el anyukáméknak is mert a gond az, hogy ugye a szomszédunk (nem közvetlen) de ha találkoznánk félek hogy valami durva dolgot tenne, amiért ezt elmondtam...
2014. aug. 12. 23:39
 8/12 A kérdező kommentje:
És alapjába véve kedves férfinak látszik, de amúgy...
2014. aug. 12. 23:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod el akkor is tehet veled durva dolgot muszáj szólni a szüleidnek!
2014. aug. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok. Szólj apukádnak, majd ő szól a pasinak. Ha nem ért a szép szóból és utána is zaklat, akkor jelentsétek fel a rendőrségen zaklatásért. Ne félj, indokolt esetben bírói távol tartást is kaphat, ami azt jelenti, hogy 50 méteren belül nem közelíthet hozzád. Akár 2 évre is kiadhatják, de továbbra is.
2014. aug. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!