Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti szoktatok néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szoktatok néha fiúkat megbámulni? Ha igen azért mert tetszik nektek vagy azért mert olyan ritka béna? :D

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Kit ezért, kit azért.
2014. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szoktam, de csak ha tetszik

vagy ha kutyával van :D

2014. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
en mindig megbamulom oket:D es altalaban azert mert helyesnek talalom oket. aki nem jon be (te szavaddal elve bena) azt csak addig nezem amig meg nem allapitom hogy nem tetszik (2 mp kb)
2014. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam bámulni, de nagyon ritkán, és csak akkor, ha jól néz ki. :)
2014. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak az érdekeseket.
2014. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#2 szerintem is imádnivaló ha kutyus van velük ^^


egyébként akkor bámulok ha jól néz ki vagy ha különleges vonásai vannak :)


17/l

2014. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak akkor bámulok, ha valaki feltűnően gyönyörű. Szóval az átlagos jó pasikat nem nézem meg (még az exem után sírok), szóval csak ami tényleg kirúgja a lábam alól a pöttyöst, azt bámulom meg. Ilyen pl. az egyik pasit az új étterme előtt: [link]
2014. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam ha tetszik vagy valamiért különlegesnek tűnik:)
2014. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!