Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit gondoltok erről a gyönyörűségről?

Figyelt kérdés

Elfogadom, ha valakinek durva ez a stílus, azt is hogy nagyon ki van kenve, (smink nélkül is nagyon tetszik nekem) de kérlek azért a negatív kritikákat is szépen fogalmazzátok meg, mert évek óta a nő ideálom ez a hölgyemény.

Alissáról van szó, az Arch Enemy mostani énekesnőjéről.

Egyébként 29 éves



1: [link]


2: [link]


3: [link]


4: [link]


5: [link]


6: [link]


7: [link]


8: [link]


9: [link]


Parancsoljatok róla lenne szó.

Mivel olyan srác vagyok, akinek szintén vad stílusa van, nekem ő a tökéletes nő.

Tudom, hogy nektek talán felháborító, ez a külső, de várom a véleményeket.



2014. aug. 13. 21:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
25%
Elég ótvar egy hangja van, mint egy zombinak a Walking Deadből, nem is tudom egyáltalán hogy engedhetnek fel ilyen rusnyaságokat a színpadra. Emberek fogjunk össze, ha megyünk Nightwish koncertre, vigyünk záptojást és rohadt gyümölcsöt és dobáljuk le a színpadról ezt a kék hajú némbert, aki meg közelről találkozna vele, verje jól szájba, ne a Nightwish előtt gusztustalankodjon ez az undormány!!!
2015. nov. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Előző! Menj a fenébe! Ők és Nightwish egyszerre a kedvenceim, de őszintén inkább az Arch Enemy miatt megyek ki. Ha zavar akkor gyere úgy hogy az AE után. Ők úgy is csak előzenekar.

És amúgy meg nagyon jó zenéjük van.

2015. nov. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!