Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen srácról? Vagyis inkább életéről, változtatásáról.

Figyelt kérdés

A történet figurája én vagyok

Adott egy pár éve még csak 19 éves fiú, aki hiába törte magát, az ismerkedéssel és komoly baráti társaságok kiépítésével sose jött neki össze semmi tartós dolog, egyik nap elhatározta hogy facebookról törli az összes képeit tulajdonképpen egy tök üres profil maradt csak utána.

Elzárkózott még attól a tizen valahány embertől is akik között volt lány, fiú vegyesen, innentől eltűnt az emberek elől, kiváltotta a kondi bérletet és meg sem állt saját maga átalakulásáig, egy kép maradt róla csak számítógépen, egy vékony fiúról, aki mára idézőjelben egy "szörnyeteg" lett kinézetre, széles hát, keskeny csípő, a nyaka szabályosan eltűnt az alatt a pár év alatt, a karjaiban dagadnak az erek, a csuklóján csillog az óra


Amikor úgy gondoltam ideje a nyilvánosság elé állni megújultan, átalakulva, kiraktam egy képet amin egy Budapesti szórakozóhelyen két barna hajú lánnyal vagyok lefényképezve amin én ülök középen és két oldalról puszit adnak nekem

Sok kedvelést nyomtak a képre, ráadásul volt aki megkérdezte üzenetben, hogy mi lett velem hogy ennyire megváltoztam


Pár hónap elteltével találkoztam egy régi ismerősömmel, aki fel sem ismert volna, ha nem veszem le a napszemüveget

22F


2014. aug. 11. 19:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Büszke lehetsz magadra!


/sarcasm

2014. aug. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Azt, hogy kitartó és küzd a céljaiért. :)

Ez jó!

2014. aug. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Én büszke vagyok rád. Komolyan.

Csak egyet ne felejts el! Hogy honnét indultál. ;)

2014. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szivesen negnéznék egy előtte,utána fotót.
2014. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem elég szánalmas. "a csuklóján csillog az óra " kiverte a biztosítékot.
2014. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt nem értem, hogy ezért miért kellett megszakítani a kapcsolatot a barátaiddal, ismerőseiddel? :S

Ja és a "csuklóján csillog az óra", az valami büszkeségre okot adó dolog? Vagy miért írtad??

2014. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%

Jó dolog, hogy tudtál változni és tettél is ezért, de azért ne szállj el.

Amúgy mellesleg ez csak saját vélemény, de nekem a túl kigyúrt pasik nem jönnek be, és a leírás alapján talán te már túlzásba estél, igaz az üresfejú libáknak biztos bejössz majd neked gondolom az meg elég.

2014. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

Azt gondolom, hogy kitartó munkával teleraktad a kirakatot.

De mi van azzal aki bemegy az üzletbe? :)


A tényleg fontos dolgok odabent vannak :)

2014. aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

A belsőm rendben volt ezelőtt is, akkor azt hittem elég lesz ennyi, de mégsem. Rájöttem hogy hiába a jó belső, kell hozzá egy jó külső, e-kettőt kombinálva már eltudtam indulni az utamon.

Az sem számít ha egy "üresfejű" csaj jön oda hozzám, csak érezzem hogy van ember akinek tetszhetek, lát bennem érdekeset.

2014. aug. 11. 19:54
 10/21 anonim ***** válasza:

Gratulálok, Büszke lehetsz magadra!!

És had csillogjon az óra, ha Neki az tetszik, csillogjon, és a szemed is, hogy ide elértél, saját magadtól...

:))

2014. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!