Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok fiú miért csak mellizomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiú miért csak mellizomra edz? Lányok, ennyire kiemelt jelentőségű nektek egy fiú esetében a mellizma?

Figyelt kérdés

Egyre inkább ezt tapasztalom,hogy a mellizom kiemelt jelentőségű a lányok számára.Régóta edzem,de a mellizmom sosem volt látványra

az igazi,viszont a vállam kiemelkedő mind szélességben,mind izmosságban és a karom sem rossz(elsősorban a tricepszem).Tehát nem az

a tipikus mell-bicepsz csávó vagyok.Ugyanannyit edzettem minden izomcsoporta.De feltűnt,hogy a legtöbben állandóan fekvenyomnak,sok

embert nem láttam még más gyakorlatot végezni(maximum tárogatás,tolódzkodás),nagy ritkán bicepsz.Mi az oka ennek?

A legtöbb férfi,akit csajok ideálként,álompasiként linkelnek,biztosan nagy mellű,lapos hasú,de a t9bbi izomcsoport semmi extra.Válluk teljesen

keskeny általában,karjuk sem nagy szám,viszont a mell az mindent visz!Engem nem is tartanak izmosnak,csak átlagosnak,annak ellenére,hogy régóta edzek,mert

nincs nagy mellizmom.Egy-két hónapja motoszkál ez a fejemben már,hogy csak ez számítana?Azóta jóval több gyakorlatot végzek mellre

és nőtt is valamennyit,de miért ennyire fontos ez a nőknek?Tényleg nem értem.

Ha nagy a mellizmod:izmos,kigyúrt,jó pasi vagy,mindegyik el van ájulva(főleg ha lapos/kockás has társul mellé)

Nincs nagy mellizmod,de MINDEN más rendben:le sem szarják,nem vagy izmos,tuti nem gyúrsz,fanyalognak,nincs jó alakod stb.

Akit ismerek gyúrós ismerőst,az is mind a mellizommal van megáldva,állandóan arra edzenek meg arról beszélnek,az alapján döntik

el ki milyen erős,de felhúzásról életükben nem hallottak vagy vállból nyomásról.

Érdekes,hogy akinek a válla keskeny,az az enyémet irigyli,én meg a mellizmait.De ő sikeresebb a másik nemnél az alakjával.Szerintem genetika jórészt,

én "alapból" vállas vagyok és a mellem lapos,nehezen fejlődik,nem nagyon érzem edzés közben...190 magas vagyok hosszú végtagokkal,ez hátrány.

Szóval valaki erősítse meg,hogy tényleg ennyire fontos-e vagy csak én gondolom így,mert nekem pont ez hiányzik.


2014. aug. 13. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a létező legszexibb dolog egy pasin a mellkasa, a válla és a háta :) Azt hiszem a hát a favorit, de a mellkas is fontos nekem, vagyis a mellizom :D

17/l

2014. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-es majd ha nagy lány leszel,majd megtudod mi a fontos egy pasiban...
2014. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!