Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány milyen óriási jelentő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány milyen óriási jelentőségü ajándékot tud adni egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Valami nagyon nagyot, nagyon fontosat, és számára értékes ajándékot szeretnék adni a barátomnak. Amivel bizonyíthatom, meg tudom mutatni, hogy mennyire szeretem. De egyszerűen semmi nem jut eszembe...


Vettem már neki és szerveztem már neki sokmindent, de nem tűnt úgy, hogy akármelyik is tetszett volna neki legalább feleannyira, mint szerettem volna..

Annyira beleélem magam mindig a vásárlásba, a szervezésekbe, és mindig pofáraesek a végén, amikor alig értékeli. Én agyok eddig neki a leghosszabb kapcsolata, és igyekszek mindenből inkább új dolgokat mutatni, és csinálni neki, amit mégnem kapott senkitől. Vettem neki szülinapjára egy ezüst láncot, mert mondta, hogy szeretne majd egyet. Amikor odaadtam neki nagy lelkesen, csak csendben ült, és egy laza köszit mondott. Hiába kérdeztem tőle sokszor azóta is, hogy amúgy tetszik? Mintha egyáltalán nem ötült volna neki. Szülinapi bulija sem volt még sosem, és a kedvenc kocsmánkba szerveztem neki egy meglepetés bulit, amit szintén nemnagyon értékelt.

Most nyáron pedig szerveztem egy nyaralást, ami még be sem fejeződött, már kritizálta folyamatosan.


Persze nem az anyagiasságon múlik minden, sokszor vannak összebújós hétvégéink, sokat beszélgetünk, ezek mindig jók, érzem, hogy szeret, én is nagyon szeretem, de valamivel mégjobban ki akarom mutatni, amiből érezné, hogy tényleg mennyire fontos nekem..


Mi lenne erre a legalkalmasabb dolog? Mit tudnék tenni, adni, csinálni stb?

amúgy 2 éve vagyunk már együtt.. 19L 22F


Köszi..


2013. aug. 15. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem az ajándék miatt kéne , hogy szeressen , de ha szerinted igen , akkor egy Porsche 911 -essel nem fogsz mellé lőni..


20f

2013. aug. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiu-lány ikerpár!
2013. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezért írtam nem csak azt, hogy mit vegyek. Adni vásárlás nélkül is lehet valamit. Csak nemtudom, hogy mit.

2. Milyen ikerpár? Még sulis vagyok, úgyhogy ezt én nem tudom még megoldani:D

2013. aug. 15. 10:48
 4/4 anonim ***** válasza:
süss neki.. nem találkoztam még olyan pasival aki a hasát ne szeretné. :)
2013. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!