Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell sok mindent életkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell sok mindent életkorhoz kötni?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy mikor illik elveszíteni a szüzességet, mikor legyen az első kapcsolatod, mikor illik munkát találni, megtakarítani pénzt, tervekkel célokkal tele lenni. Ezeket a dolgokat miért kell ennyire korhoz kötni? Sose értettem euz, mert nem minden megy olyan könnyen az életben, és ezt már elég sokszor megtapasztaltam. Egyáltalán miért kell mindennel sietni?
2014. aug. 13. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert ha nem sietsz, akkor elszáll az élet.
2014. aug. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
TV2, RTL, MTV, soroljam még? Viva
2014. aug. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek miért lennének korhoz kötve?
2014. aug. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért lennének korhoz kötve? Azt csinálsz amit akarsz amikor akarod, akik sokat szólogatnak be emiatt, azokat koptasd le, és máris eltűnt a probléma.
2014. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 Mert annyiszor lehet hallani, hogy ennyi évesen már kéne, hogy munkát találj vagy legyen félretett pénzed mikor rohadtul nem olyan könnyű megvalósítani. Ugyanez a helyzet a szexuális élettel is.
2014. aug. 13. 22:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom nem kéne korhoz kötni semmit se azt hogy hány éves kortol lehet ezt vagy azt se azt hogy hány éves kortol illene mindenkinek akkor kéne azt csinálnia amit akkar.
2014. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!