Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti voltatok már úgy igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már úgy igazán szerelmesek az életekben? Amikor kölcsönös volt, az mindent elsöprő, őrült, vad, szenvedélyes szerelem? Elmesélnétek?

Figyelt kérdés

Én egy 20+ éves lány vagyok. 4 évig voltam együtt azzal az emberrel akibe őrülten szerelmes voltam. Olyan volt,mintha folyton be lettem volna drogozva,függő voltam teljesen. De ő is oda volt értem,bolondultunk egymásért. El sem tudtuk képzelni egymás nélkül az életünket. De az ilyen szerelemről tudni kell,hogy nagy fokon ég,olyan heves,emiatt sokat veszekedtünk,persze könnyen ki is békültünk és olyankor a mennyekben jártunk. De rá kellett jönnünk,hogy ezt így folytatni,egy életet leélni így lehetetlen. Annyit szenvedtünk,sírtunk egymás karjában,próbálkoztunk ,próbálkoztunk,de muszáj volt véget vetni ,elmenekülni.

Eltelt azóta sok idő,annyi fiúval találkoztam,de én nem tudok úgy szeretni senki mást,látom,hogy velük mennyivel könnyebb,nyugodtabb,tudok szeretni,de ez nem az a heves,őrült,bolond szenvedély. Szerintetek lehet egy ember az életében többször is szerelmes így? Tudom örülnöm kellene ,hogy egyszer átéltem már. Én nem akarok olyan emberrel együtt élni akit nem ilyen szenvedéllyel szeretek.. azóta olyan üres az életem,nem lelkesít semmi sem úgy,vannak céljaim,de olyan szürke a világ azóta. Félre ne értsetek rá már nem vágyom,csak azt nem tudom,hogy létezik-e még számomra ilyen társ?


2014. júl. 31. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen. Most is ilyen szerelemben élek.


Nagy butaság volt eldobni magatoktól!

2014. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a heroinról leszokott rocksztárok is ezt érzik, csak nem a szerelemmel kapcsolatban ... (:
2014. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 17 éves voltam, amikor megismertem az általam vélt nagy "Ő"-t :)

Az elején egyáltalán nem akartam tőle semmit, nem is volt szimpatikus. :D Aztán egyre inkább belopta magát a szívembe, udvarolt, és teljesen beleszerettem.

2,5 évig együtt voltunk, szinte meghaltunk volna egymásért, igazi nagy szerelem volt. A családaink is már tervezgettek.. :)

Közös jövőképpel, tervekkel. :)


Nagyon sokszor sírt értem, én is érte, harcoltunk, és azt hiszem, és félek is tőle, hogy soha az életben nem leszek ilyen szerelmes, de bízom benne, hogy lesz még részem ilyenben.


Elmúlt 1éve, elfogadtam, nagyon nehéz volt, de lezártam, és úgy érzem kezdek újra szerelmes lenni. :)



Szerintem lehetséges, igaz, hogy az első szerelmed sosem fogod elfelejteni, ezzel nincs is baj.


Idő kell! Hidd el leszel még szerelmes! :)



21 L

2014. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én azóta voltam többször is szerelmes,sőt rájöttem nagyon könnyen leszek szerelmes,de ezek soha nem olyanok. Igazából megszeretem őket,aztán ahogy jött úgy ér is véget nálam minden érzelem. Kicsit meg is rettent a dolog :/
2014. júl. 31. 19:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Szerelem volt első látásra, szenvedélyes, mindent elsöprő. Pontosan ugyanezt éreztem, mint te, kérdező, mintha be lettem volna drogozva, függő voltam. Ez volt 4 éve, azóta sem volt ilyen és gyanítom, nem is lesz. Most is boldog vagyok a kapcsolatomban, imádom a páromat, (ő is másik kapcsolatban él, egyébként azóta ő és a barátnője a legközelebbi barátaim), de ilyen hevesen szerintem mást nem fogok szeretni.
2014. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én most élek ilyen kapcsolatban, és remélem, hogy sose lesz vége :)

1 éve ismerkedtünk meg a barátommal, mindketten nagyon szeretjük egymást, és mindkettőnknek ez az első kapcsolata, amitől még jobbnak érzem a dolgot :)

remélem minden úgy alakul majd ahogy szeretnénk, és ő lesz majd a gyerekeim apja is :)

bár még csak 16 vagyok, de szerintem mindketten megtaláltuk amire szükségünk van, és biztos vagyok benne, hogy sose találnék még egy ilyen tökéletes fiút :)

2014. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5,és nem rossz érzés mással látni? legbelül nem vágy rá,hogy ilyen közel van hozzád?

6,remélem jól alakul a kapcsolatotok ! :) én 16 voltam amikor elkezdtük a kapcsolatunkat,emlékszem eleinte mindig azt hajtotta bárcsak később ismert volna meg,bárcsak pár évvel később. ( ő 4 évvel idősebb volt nálam).

2014. júl. 31. 22:20
 8/8 anonim ***** válasza:

5. vagyok

Nem, most náluk fogunk lakni egyetem alatt a párommal. Már nem is hiszem, hogy együtt tudnék lenni vele, mindketten túl hevesek vagyunk, kicsináltuk volna egymást (ezért is lett vége, na meg a távolság is bekavart). Már abszolút nem úgy tekintek rá, mint régen, ő a legjobb barátom, ennyi.

2014. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!