Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek egyáltalán hűséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek egyáltalán hűséges biszexek?

Figyelt kérdés
Több biszex beadja, hogy erről nem tehetnek, mert nekik ez fontos, hogy mindkét nemmel d* gjanak, de én egyáltalán nem érzem, hogy meg kéne értenem a kettős életüket, mert nem erkölcsös dolog, ez is ugyanúgy megcsalás mint egy heteronál vagy melegnél, ráadásul ők még kapzsiak is, egyszerre akarnák mindkét nemet...szerintem el kéne nekik is dönteni, hogy most csak hetero vagy csak meleg életet fognak a továbbiakban élni...Vannak esetleg itt olyan biszexek akik törekednek a hűségre??? 28/meleg F

2014. aug. 13. 23:30
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
20%
nem, a bisexek mindig megcsalják az aktuális párjukat a mással én ezért nem is bízom bennük és nem szeretem őket főleg az ilyen "mű" heterós bisexeket akik előadják mekkora férfiak :P
2014. aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
95%
Azt hittem, ez csak egy idióta sztereotípia, bár még mindig lehet, hogy csak kifogás az ismerőseid részéről.
2014. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
89%
igen, ismerek hűséges biszexeket. De komolyan, nem mindenki ilyen, hogy ragaszkodjon ahhoz, hogy mindkét nemmel kavarjon.
2014. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
még nem voltam biszexxel csak hallok ilyet róluk...
2014. aug. 13. 23:35
 5/48 anonim ***** válasza:
71%
a melegek am is megvetik a biszexeket :P mert nem tartoznak közénk a heterok meg azért mert melegnek nézik őket szóval ode se tartoznak szerintem bi-nek lenni a legrosszabb párkapcsolati szempontból de mivel ahogy a melegek se választották hogy melegek lesznek ők se tudnak elszokni az egyikről :P
2014. aug. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
87%
én meleg vagyok, és semmi bajom a biszexekkel.
2014. aug. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
88%
Már egy csomószor leírtam ide, hogy aki hűséges, az biszexként is hűséges, aki meg nem, az heteróként is csalja a párját. Mindenki lehetne egyébként az, ha egy kicsit megerőltetnék magukat. De bizonyára egyáltalán nem azon igyekeznek, hogy jót cselekedjenek. Biszexként is tökéletesen elegendő egyszerre egy ember, ha azt az egyet szeretem.
2014. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim válasza:
83%
Én csak a szexet tudom elképzelni a fiúkkal 22/f
2014. aug. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
87%
Hogy vagy képes egyáltalán ilyen kérdést kiírni, ha semmi tapasztalatod nincs velük?
2014. aug. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
5-ös ez baromira nagy hülyeség amit írtál, mert én mint meleg nem tudok megváltozni, mert nem vonzódok a nőkhöz, a biszexek viszont megtudnának változni, csak ők ezt annyira élvezik, hogy a világért sem változnak meg
2014. aug. 13. 23:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!