Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tudnátok ajánlani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tudnátok ajánlani valami jó parfümöt/dezodort egy fiúnak?

Figyelt kérdés

2014. aug. 14. 01:30
 1/10 anonim ***** válasza:
nem, mert nőit használok azt ismerem abból tudok neked ajánlani ha gondolod :D pl rexona
2014. aug. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Playboy vagy AVON. Utóbbi elég sokáig érződik rajtad.
2014. aug. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lány vagyok, de az utóbbi időben elhatároztam, hogy én is Old Spice-t fogok használni. Kellően erős, férfias illat, szerintem a lányoknak is bejön.
2014. aug. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
amúgy én lány vagyok és nem szeretem a férfidezodorok szagát nekem nem tetszik olyan erős "büdös" a volt pasimnak női dezodort adtam mindig :D (nem volt illata max ha nagyon közel hajoltam kellemes virág) inkább használjatok alig érezhető szagtalant és mondjuk egy jó parfümöt de abból se azt a nagyon erős "férfit" ettől a legtöbb lány am rosszul van
2014. aug. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Old Spice, Cuba, Axe, és még egyre gondoltam, de nem jut eszembe a neve most, bocsi. Majd ha tudom, leírom. :D
2014. aug. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Old Spice Wolfthorn-t használok.

Parfümben mi lenne ideális?

Nem akarok erős illatot,inkább kellemeset.../de,ne legyen nőies,ha lehet/.Köszi!

2014. aug. 14. 01:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Old Spice Hawkridge-t hasznalj. Isteni az illata, kár elfedni valami parfümmel. Kellemes és finom. :)
2014. aug. 14. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
1 Million..eleg brutal ara van de megeri!(az parfum)
2014. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az Axe- Excite dezodorban a legjobb, de a Nivea is nagyon jó. :)

Férfi parfümben a Diesel-Plus plus masculine isteni és én a Boss No. 6-et, vagy az Armani-Aqua di Gio-t is kedvelem. :)

2014. aug. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 19. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!