Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fáradtan ti is csúnyábbnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáradtan ti is csúnyábbnak látjátok magatokat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy este vagy általánosságban, ha kialvatlan vagyok, csúnyábbnak látom magam.
2010. jan. 13. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Én mindig szép vagyok. 23/L
2010. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez természetes, olyankor karikás a szem, meg nincs is ilyen egészséges pír az arcodon. Én ha reggel nem kapok magamtól sikítófrászt már boldog vagyok. :D
2010. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez így van, általában reggel mosakodás, fürdés, borotválkozás után futom a legjobb formámat, ez általában megtart de.

Késő du. estefelé már nekem is eléggé nyúzott az arcom, bár ha van időm egy kicsit sziesztázni ebéd után, akkor az segíteni szokott.

2010. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szeretek fáradt, karikás szemű lenni. Az izgalmas.
2010. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ha csak kicsit vagyok fáradt, akkor nagyon brutális az arcom, de ha már alig élek, szépnek találom magam (:
2010. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!