Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak (elsősorban házasok)!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak (elsősorban házasok)! Titeket mi késztetne arra, hogy ne hordjátok többé a karikagyűrűt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval sokáig (éveken keresztül) hordtátok a gyűrűt, aztán egyszer csak valamiért leveszitek és már nem hordjátok. Ennek mi lenne/lehetne az oka? És nem amiatt, mert esetleg olyan helyen dolgoztok, ahol zavaró lehet.

Házasság megromlása vagy nyitott házasság? Vagy mégis miért tehet ilyet egy férfi?

Elsősorban házas férfiak véleménye érdekel, de írhat bárki. Köszi előre! És légyszíves csak értelmes, normális hozzászólásokat!



2014. aug. 14. 02:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És azt kihagytam, hogy nem válás miatt.
2014. aug. 14. 02:50
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

Igen, itt valami már elmúlt, de ha meg nem, akkor valaki ki van szemelve, mint lehetséges áldozat.

Nem jelenti feltétlenül, hogy nem szereti már a nőt, de a vadászösztön....

Az tehet bármit egy férfival, még ha nagyon szereti is a feleségét.

Csak a nők ezt nehezen értik meg, hogy lehet érzelmek nélkül összejönni valakivel, mivel teljesen más a hormonális hátterük.

De kb olyan, mint amikor ők a legjobban kívánják a szexet, na azt megszorozni kb 4-el, na azt érzi egy férfi kb, normál esetben.

2014. aug. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De azóta is házas, szóval a nő ezt csak úgy elfogadta? Mert nekem egy kicsit furcsa volt, hogy egyszer csak nem hordta már a gyűrűt. És azóta se láttam rajta soha.
2014. aug. 14. 03:20
 4/13 A kérdező kommentje:
Írjatok még véleményeket, légyszíves!
2014. aug. 14. 08:50
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Elnézést, hogy nem vagyok házas és beleszólok. De.

De én 1 hét után levenném a gyűrűt. Mégpedig nem érzelmi okokból, hanem azért, mert nem bírok hosszútávon semmiféle tárgyat elviselni a testemen.

Ezért nem hordok pl. karórát, nem akasztok semmit a nyakamba, és nem szúrom át sehol a bőröm.

Persze hordanám magammal, csak nem venném fel. Hogy azért vészhelyzet esetén fel tudjam mutatni.


Mindazonáltal én hűséges típus vagyok és ha lehet, nem mennék bele nyitott házasságba.

De soha nem mondom, hogy soha. Mert van az a pénz... De csak, ha más lehetőség tényleg nincs.


Összegezve tehát: A gyűrű (nem egyenlő az érzelmeimmel, az) csak egy tárgy...

2014. aug. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Zoli, köszi a választ!

Viszont ezt írtad: "nem bírok HOSSZÚTÁVON semmiféle tárgyat elviselni a testemen", ezért vennéd le hamar. Ez teljesen érthető is, csakhogy ő már sok-sok éven keresztül hordta, aztán vette egyszer csak le. Tehát azt nem nagyon tudom elképzelni, hogy most X évig hordom, aztán rájövök, hogy "Ja bocs, ez idegesít."

2014. aug. 14. 15:21
 7/13 anonim ***** válasza:

"ő már sok-sok éven keresztül hordta, aztán vette egyszer csak le."


Na igen. Ez még úgy nem feltétlen jelent megcsalást és válást, de jó úton halad afelé.

Rendbe jöhet a kapcsolat, ha megbeszélik egymással az okát. És ha tudnak tenni érte mindketten, hogy megmaradjon a kapcsolat normálisan, azaz mindkét fél részéről szenvedések nélkül.

Lehet, hogy csak "kihűlt a régi tűz" vagy hogy is mondják, a feleség egyre kevesebbet akar intim közelségbe kerülni a férjével. Vagy rosszabb esetben a férj szeretett ki az asszonyból.

Mert, ahogy a környezetemben is látom, a 20-, a 40-, és a 60 éves férfi is 20 éves nőt akar maga mellé. Kérdés, hogy meddig...


Volt már példa azért arra is, hogy a férfinak évtizedek után kezdte el szorítani az ujját a gyűrű és végső megoldásként kénytelen volt levenni. Ezt nem tudom pontosan miféle betegség, de talán "Lokális ödéma" miatt.


Vagy csak egyszerűen olyanja van, mert sértődékeny, mint egy durcás kisgyerek.


Ha pedig lehet vele értelmes hangnemben beszélni, akkor őtőle kell megkérdezni, miért vette le!!!

(Mert mi van, ha csak megbántotta valaki, hogy ronda a jegygyűrűje és ezért szégyelli hordani.)

Mielőtt még a magánnyomozók járnának utána. :)

2014. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a feleség, csak egy ismerős. Mindig megfigyelek minden apró részletet, úgyhogy ez is feltűnt, és felmerült bennem, hogy most akkor vajon probléma van vagy mi történhetett.
2014. aug. 14. 23:59
 9/13 anonim ***** válasza:

"Nem én vagyok a feleség, csak egy ismerős."


Az mindegy. Ha beszélő viszonyban vagytok egymással, akkor meg kell kérdezni tőle.

Ha a feleségét is lehet látni néha, -tehát életben van,- akkor én rákérdeznék az okára.

Sőt, akkor a feleségtől is meg lehetne tudakolni a dolgokat.


(Ilyen téren én nem foglalkoznék mások életével... De amire kíváncsi vagyok, azt akkor is megkérdezem, ha kicsit sértő lehet az illetőnek. Legfeljebb nem válaszol.)

2014. aug. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ilyesmi nem tartozik rám, úgyhogy nem szeretném megkérdezni tőle/tőlük. Én se akarok beavatkozni a magánéletükbe, csak nagyon kedvelem őket, ezért szomorú lennék, ha problémájuk lenne. Emiatt érdekel, hogy ilyesmi mitől lehet.
2014. aug. 15. 00:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!