Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 évesen egy igazi lúzer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen egy igazi lúzer semmirevaló vagyok. (fiú) Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

2 gondom is van egyszerre.

1: Csúnya pattanásos az arcom, viszont a lány barátaim szerint helyes lennék a pattanások nélkül.


2:Nagyon vékony vagyok(pedig minden nap megeszek 1 fél disznót) és így semmirevaló vagyok, mert nem tudok végezni fizikai munkát. Egyszerűen gyengébb vagyok mint egy kislány. Szomorú vagyok nagyon. Így még a lányoknak sem tetszem.


15/F 170cm 56kg


Nagyon megköszönöm előre is aki értelmes választ ad,a negatív hozzászólások láthatatlanok lesznek számomra.


És nem vagyok meleg, a lányokat szeretem.



2014. aug. 14. 17:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én meg 183 centi vagyok, és 100 kiló. Most az jobb?


Mármint nem izomból.

2014. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mit kell segíteni? Fizikai munkába?
2014. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha egész disznót fogyasztanál el késsel-villával, megoldódna. Poénon kívül: Járj el sportolni, nem feltétlenül gyúrás.
2014. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Heh, 186cm vagyok és 43kg... nah, ki a vékony?
2014. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1. Menj bőrgyógyászhoz, ő vele vitasd meg ezt a problémádat.


2. Kezdj el kúúrva gyorsan sportolni valamit, mert most vagy abban a korban, amikor nagyom megnyúlhatsz és még cingárabb leszel. Plusz a sport erősít rajtad és önbizalmat ad. Talán még a hormonháztartásodon/immunrendszereden is igazít és javít a pattanásos bőrödön.

2014. aug. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Barátom, fel a fejjel :) Ezeken lehet változtatni :)


1. Fogod magad bejelentkezel egy bőrgyógyászhoz és ő kezelni fogja a pattanásaidat. Elsőre a bőrgyógyászt javaslom és esetleg ha nem működik akkor a kozmetikust. A bőrgyógyász segíteni fog, mert belülről fogja kezelni a dolgot, nem pedig csak a tünetet...


2. Kapaszkodj bele a súlyzókba :) Kezdj el edzeni kicsit, nem kell sokat. A lényeg a rendszeresség.


Nekem izomsorvadásom van, soha nem leszek izmos bármit is teszek. Vékony maradok ameddig meg nem halok.


Még is edzek minden nap konditeremben a kigyúrt állatok között. Járni alig tudok, mert ahhoz is alig van erőm.

23 éves vagyok, rengetegen lenéztek, lúzernek tartottak, mára még is irigyeim vannak.


Élvezem az életet, saját vállalkozásom van, barátaim, barátnőim, kalandjaim, komoly kapcsolatok, bármi amit csak akarok...


Mindent elérhetsz, a fejedben dől el. Ha nekem megy, akkor bárkinek sikerül ami nekem :)


Hajrá :)

2014. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És a pattanás eltávolítását valami löttyel vagy krémmel nem lehet valahogy megoldani?
2014. aug. 14. 17:26
 8/14 anonim ***** válasza:

Sportolj, izzadj szaunázz..(a szauna jó méregtelenítő, jó a patkókra :D)

A féldisznó elfogyasztására meg azt mondom, hogy lehet egy kis anyagcsere zavarod, vagy nagyon nyúlsz, hisz növésben vagy az a jobbik eset...

Felnősz és nagyon csinos fiú leszel.. :)

2014. aug. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásznál kezdj!
2014. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Valaki írna valami edzséstervet, ami úgy igazán beválik, és jók az izmok fejlesztésére?
2014. aug. 14. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!