Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ekkora lúzer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ekkora lúzer?

Figyelt kérdés

Olyan jól alakultak a dolgok, de az utóbbi 1 hétben annyira passzív volt irányomba, hogy megijedtem, hogy kiábrándult belőlem, ezért elbúcsúztam tőle, mert kíváncsi voltam mit ír... Meg sem kérdezte, hogy "miért" vagy hogy "mi van", csak annyit mondott, hogy "Szia."

Nem is szeretett? Pedig azt mondta, hogy szerelmes belém.

Én nagyon szerelmes vagyok belé.


F


2014. aug. 4. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:

hogy búcsúztál el?

és amúgy igen, ha valaki elköszön tőlem, akkor általában én is elköszönök...minek faggassam? akkor meg az lenne a bajod...

2014. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek linzert olvastam, most le is ugrok a boltba és veszek
2014. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

persze,hogy nem.

a netes dolog nem lelkizésre van,hanem oltása és a mielőbbi randi lefixálására.

ha ettől eltérsz buksz,ahogy most is.

2014. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 KnightBalazs ***** válasza:
Ne sajnáltasd magad. Legyél férfi és állj a lábadra ha kell neked ez a lány menj és szerezd meg, tegyél érte.
2014. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már a találkozó időpontja is megvolt.
2014. aug. 4. 22:47
 6/7 anonim ***** válasza:

A passzivitását valami kiváltotta.Most én is ugyanilyen passzív vagyok a pasimmal,de ezt ő idézte elő!Imádom de kiváncsi vagyok miért változott meg,emiatt hagyom hogy döbbenjen rá mit akar valójában.Nem keresem.Ha szeret bizonyítsa ha nem akkor ....:(

Szóval egy látszólagos érdektelenségnek van oka!

2014. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csőgyerek. Ezt bszhatod
2014. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!