Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok egy olyan sráccal aki pattanásos, de viszont jószívű, kedves, romantikus?

Figyelt kérdés
kort írjatok

2014. aug. 14. 21:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Te vagy a 15 éves srác?

Egyébként meg menj el kozmetikushoz. Szépen rendbehozza a bőrödet, és utána használj Garnier Pure-t, aminek ilyen dörzsölős feje van : [link]

És meg van oldva a dolog. De egyébként a pattanás nem annyira zavaró, ha látszik, hogy amúgy ápolt vagy, mellesleg tök természetes dolog.

2014. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Egyaltalan nem :)

19/l

2014. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

"de viszont jószívű, kedves, romantikus"



Ezek az átlag fiatal magyar nő szemében negatív tulajdonságok. Legyél önző, nagyképű, kihaénnem bunkó és imádni fognak, addig kb. szóba sem állnak veled.

Én is hozzád hasonló csupaszív, kedves, romantikus, udvarias, idealista srác voltam. A drága hölgyek emberszámba sem vettek kb. olyan voltam számukra, mint egy kutya, aranyos, de nem ember. Azóta változott a helyzet. Most azt kapják tőlem a nők amit megérdemelnek, sajnos azt a régi, jó, és igazán emberi énemet sikeresen meggyilkolták.

2014. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
37%

OFF


"mert a hozzád hasonló parasztok miatt inkább helyesnek titulálták"


A nyelv egy élő, dinamikusan változó dolog. Persze ezt egy ostoba parasztozó kis csitrinek hiába mondom. A kajádat, ami egyébként kár beléd, egy dolgos parasztember termeli meg, és nagy esély van arra, hogy a te őseid között is nem egy paraszt szerepelt! Szóval az ne tartsa magát intelligens embernek aki képes a parasztot pejoratív értelemben használni!

Továbbá reál témában is ennyire tájékozott vagy, aranyom? Vagy csak egy kis nyelvtannáci libával állunk szemben.

2014. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem, és azért mert igénytelen vagy 25/L
2014. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok igénytelen, és soha nem is voltam. egyszerűen csak ez a természetes a fiatal korban, ami nekem egy kicsit zavaró.
2014. aug. 14. 21:24
 17/20 anonim ***** válasza:
84%
Egy osztálytársam jutott most eszembe rólad.Ő is pattanásos volt,de a francot se érdekelte,annyira jó fej volt,hogy minden lány szerelmes volt belé,de senki nem merte neki elmondani.Felnőttünk,találkoztunk a minap,elmeséltem ezt neki,és szegénykém kiakadt,hogy ő ezt nem tudta,azt hitte a pattanásai miatt úgyse kellene senkinek. Szóval fel a fejjel,öcskös,nem gond a pattanás:)
2014. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

"Az üzenet küldője: killer one

Az üzenet címzettje: ........

Az elküldés időpontja: ma 21:25

Az üzenet témája: Re:

Az üzenet szövege: Anyádat szájba baszni...


Válaszol Üzenet törlése" Engem miért találnak meg folyton, az ilyen fogyatékosok?

2014. aug. 14. 21:36
 19/20 A kérdező kommentje:
#17: Köszönöm!
2014. aug. 14. 21:43
 20/20 anonim ***** válasza:

Sajnos ugyan ebbe a kategóriába tartozok, mind te. Fejem tele van, hiába kezelem, eszek minden este élesztőt, nem is keveset, ám csak nagyon-nagyon nehezen "húzódnak vissza." Bár.. Láttam már pár lányt aki azért nézegetett, de most azért, mert: nézd mán' de ronda feje van, vagy az ellenkezője.:D Mellesleg 15 éves fiú vagyok.


OFF

Pattanásoknak jót tesz, hogyha szappanos vízzel mossuk meg naponta legalább 1x az érintett területet, vagy csak árt?

2014. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!