Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szórakozik velem, ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szórakozik velem, ha még mindig az exét szereti?

Figyelt kérdés
Komolyan, nem szoktam ideges lenni, de most legszívesebben kirúgnám az ajtót a helyéről annyira felhúzott az álszentsége. Nagyon nehezen bízom meg az emberekben, ha egyszer valaki eljátssza az esélyét nálam az többet nem kap. Szépen lassan megbíztam benne, egyszer az életben mertem hinni valamiben, erre a volt barátnője röhögve közli a képembe, hogy a drága barátom neki írogat, hogy jöjjenek megint össze. Nem akartam elhinni, mert egyáltalán nem olyan gyerek, de sajnos igaz, megmutatta a lány. Mindig is kedves voltam vele, vigyáztam, hogy ne kérdezősködjek sokat, nem csüngtem rajta, odafigyeltem rá, külsőre is jobban nézek ki, mint a volt nője, erre ezt kapom. Mérhetetlen düh van bennem, miért volt ez neki jó?
2014. aug. 14. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerős csak a másik oldalról...
2014. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És még úgy csinál mintha nem lenne semmi, meg hogy mi bajom van.
2014. aug. 14. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Legalább ezt is megtanultad.
2014. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elet mar csak ilyen... tele csalodassal es kocsog emberekkel.
2014. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!