Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert szereti mindenki a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szereti mindenki a nagy mellu, tangas meg az ilyen lanyokat?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 08:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

mi ez a nagy általánosítás ismét? szerinted a kis mellű lányoknak nincs párja? meg aki nem tangát hord az esélytelen a fiúknál?


sokan pont, hogy a kis mellre buknak :) bugyi ügyben meg mind1 kb, mert az a lényeg mi van benne...egy éjszakásnál és kapcsolatnál is...

vagy te hogyan értetted? miből jött ez a következtetés?


21F

2014. aug. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
tévedsz!picicici a legjobb ;)
2014. aug. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Akik az ilyen és ehhez hasonló kérdéseket felteszik azok nem látnak az orruknál előbbre. " Mindenki " ?
2014. aug. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ez milyen hülye kérdés már? Az ok, hogy miért szeretik a pasik a nagymellű nőket...

1.) nem mindenki azt szereti...(én mondjuk nagyon, nálam alap követelmény nagy telt kebel.)

2.) ez olyan kérdés, hogy miért szereti a nők többsége az izmos vagy a férfias pasikat? (bár ez utóbbi manapság megdőlni látszik az ilyen búza meg pávag*ci meleg fiúszépségideállal)

3.) Amúgy meg azért mert genetikailag van úgy programozva a férfi, mert evolúció szempontjából ez az ideális. Ez azt jelenti, hogy egy nagy mellű nő jó eséllyel tud életet adni és táplálni egy utódot, ezért kifizetődő vele az utódnemzés...amúgy gondolj a Willendorfi Vénusz nevű kőkori szobrocskára...régen, mikor még az ősi ösztönök jobban domináltak az emberiségben a kövér nagymellű nő a termékenység szimbóluma volt aki jó eséllyel szül és nevel egészséges utódokat. Egy férfinak a nagy női mell kétszer is a túlélést jelenti...egyszer az egyedét(csecsemőkor) és az emberi faj túlélését(egészséges jól táplált utódok)

Bár vannak olyan elméletek is, hogy mivel az ember az egyetlen kivétel, aki szemből is párosodik, minden (legalábbis emlős) élőlény hátulról végzi ezt, ezért egy női fenék szexuális izgalmat/vágyat kelt a férfiben, és nem is igazából a mell izgatja a férfit, hanem a két mell közötti rész/hasadék, és az evolúció tulajdonképpen, hogy a szemből törtnő párzás is vágykeltő legyen a férfi számára (aki ugye a hátulról való párzás miatt ösztönösen a fenék látványára izgul) legyen egy "fenékpótló", vagy "fenékre hasonló" vágykeltő testrész szemből is. Bár ez utóbbi elmélet szerintem inkább "Brit tudósok megállapították" kategória. Én személy szerint az elsőt preferálom.

Az meg, hogy miért a tangás lányokat szeretik, egy idióta kérdés...:P Amúgy nyilván azért nagysikerű a tanga, mert sokat enged láttatni a női testből, ami nyilván izgató a férfi nem számára...

2014. aug. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha általánosításokra megyünk, a tanga bugyi egészségtelen (kérdezd a nőgyogyót), a kis cici kényelmes viselet, később se húzza a hátadat, és lógni sem fog olyan hamar...
2014. aug. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én a francia bugyit csipázom :-P
2014. aug. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én bugyiban azt szeretem mikor lekerül.


Tiétek lehet a bugyi, nekem a punci kell, lehetőleg jó nedvesen.

2014. aug. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4. válaszoló! Tetszett a hozzászólásod:) Egy nagymellű nő:)
2014. aug. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert esztétikailag szép.
2014. aug. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mert szexi
2014. aug. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!