Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elkaphattam tole...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elkaphattam tole valamit?

Figyelt kérdés

Lefekudtem egy sraccal kb ket hete, akivel mar regebben is osszejarogattunk, aztan megszunt a dolog, most megint egyutt voltunk. Viszont anno mindig hasznaltunk gumit, most nem. Utana megjott es 6 napig tartott a szokasos 4 helyett... Es utana par napra ra ereztem, hogy viszketek ott lent. Azota mindig erzem, vagyis nem allandoan, nem egesz allo nap, csak idonkent. Szerintetek? Azt magamtol is tudom, hogy nogyogyaszhoz el kellene mennem, de irtozok meg csak a gondolattol is.

20L



2014. aug. 15. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod mit kellenne tenned ,akkor nincs kérdés,menny orvoshoz,más nincs,ne itt eszetlenkedj.
2014. aug. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Hááát manapság mindenki qr mindenkivel, így semmin nem lehet csodálkozni... :-)


Az én farkamtól nem kaptál volna el semmit... :-)


Szerintem hüvelygombád van, a volt szerelmemtől én azt kaptam el, jó kis riherongy volt az is... :-)

2014. aug. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Canesten- combo, kúp és kenőcs egybe, de lehet kapszula is...

Helyes kis hüvely gombi...

Vegyél most a gyógyszertárban, mivel péntek van, hétvégén kezelgeted magad, ha nem múlik, hétfőn irány a nőgyogyó...

2014. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez az ilyet vegyél!



[link]

2014. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. :/ :)
2014. aug. 15. 11:09
 6/6 anonim ***** válasza:
irány a doki... MOST!!!
2014. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!