Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te sem tudod kiverni a fejedből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te sem tudod kiverni a fejedből?

Figyelt kérdés
Volt már olyan többekkel is, hogy beleszeretett valakibe, /másik fél is kölcsönösen/, de nem lehetettetek együtt egyéb okok miatt, és sok év múltán se tudtátok kiverni a fejetekből a személyt, még mindig szeretitek?
2014. aug. 15. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
8 éve már, hogy hasonlóan érzek.
2014. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, így vagyok én is egy lánnyal három éve már...
2014. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, habár csak 2 évig tartott míg nem tudtam kiverni a fejemből
2014. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi 2 hete nem beszélünk és nagyon szarul vagyok. Egész nap ő jár a fejemben, és minden áldott éjszaka róla álmodom.

21F

2014. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Ramaty egy dolog, mi?:/
2014. aug. 15. 17:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Főleg annak tudatában, hogy valószínűleg én csesztem el valamit. Előtte azt mondta, hogy szerelmes belém, legutóbb mikor beszéltünk meg már válaszra sem méltatott.
2014. aug. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom, remélem sikerült megbeszélnetek; fel ne add.
2014. aug. 15. 17:53
 8/8 anonim ***** válasza:

4# add fel kedves közeledésed ha még szeret akkor ő meg fog keresni addig ne keresd...


tudom szarul hangzik anno én egy csajnál így rontottam, hogy sokat kerestem pedig csak kerülni kellett volna.

ha nehéz is akkor is tedd meg, hogy nem zaklatod...

2014. aug. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!