Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet valakit elfelejte...

Hogyan lehet valakit elfelejteni? Kiverni a fejedből, hogy ne érdekeljen?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Az idő segít.... gondolj arra hogy amig ez a valaki nem volt az életedben addig is elvoltál, hát ezután is elleszel nelküle.

Es fogadd el hogy nem akar veled lenni. Kepzeld magad a helyzetébe....

2013. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha valakire az ellenkező nem tagjai közül gondoltál,akkor annyit tudok csak mondani:nehezen,és akarva.Másfél éve táplálok mélyebb érzelmeket valaki iránt,az érzés viszont nem kölcsönös,ő csak egy átlagos (nem is igazán mély) barátként tekint rám,holott tud az érzéseimről.


Nekem az idő segít.Ez egy lassú és nehéz folyamat.Hatalmas akaraterő kell hozzá,hogy tudatosan tovább tudj és akarj rajta lépni,másfelé nyitni,másfelé terelni a figyelmedet.Próbálok arra gondolni,hogy nem érdemes olyan szekér után futni,ami nem vesz föl.Az érzéseit úgysem tudom befolyásolni,én is voltam már fordított helyzetben,amikor valaki irántam érzett többet,de egyszerűen én nem tudtam rá barátnál többként tekinteni,és ezt az érzést az idő sem volt képes befolyásolni,ezért valahol megértem az illetőt,akit én szeretek.


Aki iránt egyszer érzelmeket táplál az ember,azt sosem fogja tudni elfelejteni,viszont az érzések idővel változnak.Én most úgy érzem,az illető biztosan okkal lépett az életembe,célja volt,ha más nem is,akkor az,hogy megtanítson arra,hogyan kell elengedni és elfogadni azt,hogy nem minden érzelem talál viszonzásra,ennek ellenére az élet megy tovább,és majd megtalálom máshol,másban amit keresek.Őt mindig szeretni fogom,csak az érzés fog idővel átalakulni.

2013. máj. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!
2013. máj. 13. 19:47
 4/4 anonim válasza:
'Ahol elakarnak felejteni, ott leszel felejthetetlen'.. Sajnos ez így van,talán az idő majd megoldja :)
2014. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!