Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HotChoc kérdése:

Hogyan fogadjam el magam végre, ha ezt mondta?

Figyelt kérdés
Egyszer megkérdeztem a barátom, számára mekkora az ideális mellméret. Azt mondta, hogy az enyémnél "azért valamivel nagyobb". Innentől kezdve teljesen meggyűlöltem a kinézetem és képtelen voltam elhinni, amikor ezután azt állította, hogy nem mondott igazat és teljesen megfelelek neki ekkora méretekkel. Szeretnék neki hinni, de aztán, ha meglátok egy tényleg nagymellű lányt, eszembe jutnak a szavai és újra rondának látom magam. Mit tehetnék ez ellen?
2014. aug. 15. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Á, szóval itt rontottam el az exemnél... mindig az az őszinteség, meg őszinteség... aztán egyszer elmondtam neki, hogy az én ideálom a KICSIVEL kisebb mell és BUMM, tönkrement a kapcsolatunk.
2014. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hét ez egy elég fura poén volt, de HIGYJ neki, tökéletes vagy!
2014. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igaz bár lány vagyok de a barátom szerint kifejezetten gusztustalan mikor két lufival mászkál valaki magán + szerinte a kismellű csajok fiatalosabbak
2014. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Remek. Így teszik egymást tönkre az emberek. -_-
2014. aug. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kicsinek nem mondható annyira a mellem, mert mindenki azt mondja hogy de szép nagyok...ezért is volt olyan furcsa, hogy neki nem elég. Úgy érzem, nem tudom neki megadni, amit szeretne.
2014. aug. 15. 19:41
 6/15 Linó03 ***** válasza:
50%
A lányok/nők nem elsősorban a nagy melltől szépek. És szerintem a méretek felőli aggodalmaskodást mindenki elfelejthetné, mert mindenkinek más, de mindegyik tetszik valakinek. A barátod meg csak viccelt. Fontos, hogy visszanyerd az önbizalmad a külsőddel kapcsolatban, mert ha az megvan, szereted a tested, meg magadat (direkt ne mutasd ki), akkor nagyjából mindegy, hogy fizikailag hogy nézel ki - egészséges kereteken belül.
2014. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Linó03 ***** válasza:
Bocs, nem láttam az 5-diket, nem ragoztam volna. Tuti viccelt, és ennyi.
2014. aug. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem viccelt. Ezt onnan tudom, hogy neki is elmondtam, hogy mennyire bántott, meg hogy ez elég szemét vicc volt, ő pedig kb. ezt mondta: "Nem vicc volt, de hidd el, nem tudom miért mondtam, fogalmam sincs."
2014. aug. 15. 19:49
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
Meg kell tanulni: lányokkal őszintének lenni maga az öngyilkosság:D
2014. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezen ne rágódj! Sok mindenből más lenne az ideális számunkra, de nem mindig azt választjuk. Néha anyagi okai vannak (ház, autó), máskor emberibb jellegűek. Lehet, hogy neki nagyobb mellekre lett volna szüksége, de lám, téged választott, akinek egy kicsit kisebb. Neked meg okosabb srác kellett volna, de lám, őt választottad. Meg kell alkudni és elfogadni a másikat úgy, ahogy van és elfogadni magunkat is hasonlóképpen.
2014. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!