Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változnak meg egy idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változnak meg egy idő után a fiúk?

Figyelt kérdés
Volt egy párkapcsolatom,amit úgy érzek ,h teljes volt, vele úgy éreztem ,igen ,ő az akit kerestem, akire szükségem van. Hihetetlen aranyos volt, mikor kórházba kerültem,mindig bejött és virágot is hozott (ugye akkor volt hónapfordulónk)mindig MINDENT megbeszéltünk,mindent együtt csináltunk,rengeteget sportoltunk együtt,kaját készítettünk,csillagokat néztünk,együtt fürödtünk,aludtunk.Nekem még ilyen kapcsolatom nem volt,viszont sosem jött össze az ,h lefeküdjünk egymással.Egyre többet vitáztunk,bár azokat se mondanám vitának,inkább nem értettünk egyet,majd szakított velem azzal az indokkal ,h sokkal jobbat érdemlek, Ő nem olyan jó,mint én ,viszont mikor kimondta ,h vége mindketten elkezdtünk sírni, és kérte beszélgessünk attól,mert én neki nagyon fogok hiányozni. Szakításunk után 2 hétre másik lánnyal volt ( nem mintha én olyan szép lennék, de azért mindenkinek feltűnik ,h nálam sokkal rusnyább)
2014. aug. 15. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom 16 évesek vagytol
2014. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki változik meg,csak te fogtál ki olyan fiút,aki nem tudott téged igazán szeretni.Majd találsz olyat,akinek tényleg te vagy a mindene.Különben meg attól,hogy te lerusnyázol valakit,még tetszhet az exednek,és amúgy sem a szépségen múlnak ezek a dolgok.
2014. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem...de ez csak az én véleményem, megunt Téged. Lehet, hogy azért mert sosem tudtatok egymással lefeküdni, azért "cserélt le" mert az a lány hamar megadta magát és hanyatt dönthette. Ahogy írtad szerintem még amikor együtt voltatok akkor ismerte meg a lányt, talán meg is csalt vele, csak nem meri neked elmondani. A szakításotokkor pedig a bűntudat miatt sírt. Sajnálom :(
2014. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül mondják, hogy a fiúkat a szexszel lehet megfogni.

Talán csak egy lánybarátot látott benned, nem tudom. Annyi biztos, hogy a sok lelkizés, közös programok miegymás a szexuális szükségletek figyelmen kívül hagyásával hosszútávon nem elég egyetlen kapcsolathoz sem.

2014. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehetett kapcsolatotok, ha még csak le sem feküdtetek? Hosszútávon ezt nem nevezném kapcsolatnak, csak nagyon jó barátság. (mert ugye csókot sem írtál, ebből csak annyi jön le, hogy odáig volt érted, de nem voltál mellette nőként)
2014. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de volt csók , minden volt, csak nem feküdtünk le:)
2014. aug. 15. 22:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Meddig voltatok együtt ? Ja és am miért nem feküdtetek le?
2014. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak 4 hónapot,hát sosem volt rá úgy lehetőség,meg rengetegszer akkor volt meg
2014. aug. 15. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!