Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Ha 174 cm és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Ha 174 cm és 70 kg vagyok, akkor már dagadtnak számítok? Többi lent

Figyelt kérdés
Tök szeretnék barátot is de nem jön össze.. az utcán megnéznek fiúk, de mégsem jön össze és nem tudom ,hogy hogy tudnék ismerkedni vagy valami mert 15 vagyok. Lehet ,hogy az alakom miatt nem jön össze?
2014. aug. 15. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ártana fogynod, de nem hiszem, hogy kizárólag az alakod miatt nem jön össze.
2014. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez az alkat kicsit felnőttesebb de van akinek bejön
2014. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alkattól függ. Én pl. 176 cm magas vagyok és jelenleg 68-69 kg. Hát nem mondanám magam kövérnek és mások se. Elég izmos vagyok mondjuk. Olyan normál kategóriába sorolnám magam. Bár manapság rengeteg ember túlsúlyos, hozzájuk képest már vékonynak számítok :D Én még kb 6 kilót szeretnék fogyni, alatta túl gebe lennék. Ha az alakod zavar, lefogyhatsz 5 kilót, de nem feltétlen ezen múlik, hogy van-e barátod. Sok molett lányt ( értsd pl. 160 cm és 75kg) látok a barátjával sétálni. Szóval ez nem ezen múlik. Ha valakinek emiatt nem kellesz, akkor az a fiú felszínes, és az már régen rossz egy kapcsolatban.
2014. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!