Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te várnál? Lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te várnál? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Ha úgy éreznéd, megtaláltad az igazit, akit külsőre és belsőre is tökéletesnek érzel (mindez kölcsönös), de csak 2-3 év múlva lehetnétek együtt, megvárnád? Ha igazán szeretsz valakit, ennyi idő után se lankadhat a szerelem?
2014. aug. 16. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem csak várnék hanem vártam is.

Mondjuk csak másfél évet de vártam, és nem bántam meg.

A szerelem most is olyan erős mint akkor amikor megpillantottam.

2014. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi okból kell várj?
2014. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Távolság. Pár évig pedig nem lehet változtatni.
2014. aug. 16. 14:11
 4/8 anonim ***** válasza:
de ha kölcsönös akkor miért nem most, mi az oka? amugy ez kettőn áll szerintem, ha az egyikőtök elbukik a cölibátus duóból akkor mindennek vége?! , és ha addig is napi szinten írtok akkor sztem 2-3 év alatt bőven unalmasak lesztek egymásnak , de ez csak az én véleményem
2014. aug. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha ő is várna, és tudnám hogy teljesen őszinte (és legalább volt már 1-2 találkozó - ha messze van akkor félúton is lehet simán ;) ) akkor benne lennék, de fenntartanám a lehetőséget, hogy ha bármelyikünk ne, bírja tovább, akkor várnék.

De azért eléggé elhamarkodott kijelentés, az élő kapcsolat híján, hogy ő az igazi.

2014. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Izé, akkor kilépnénk * ezt akartam írni.
2014. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Ha igazán szereted nagyon másba nem is lehetsz szerelmes hiába az idő. Ha csak ő kell akkor folyton rá gondolsz, nem tudsz máshoz érni.
2014. aug. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg annyira szerelmes vagyok, felülök a vonatra/buszra, és elmegyek hozzá.

Egyszerűbb, mint 3 évet várni.

Ha tényleg minden szuperjó, minden meseszép, és minden kölcsönös, akkor miért nem találkoztok?

Én azt gondolom, hogy ha valakit igazán szeretek, akkor mindent megteszek, hogy találkozzak vele. Úgy meg simán fent lehet tartani egy kapcsolatot, ha időnként találkoztok.

Persze ha 14-16 éves vagy, akkor tény, hogy ezt nehéz kivitelezni. Bár ebben az esetben van egy rossz hírem: 99%, hogy vagy a te fejedet fogja valaki elcsavarni azalatt a 3 év alatt, vagy ő talál valakit, aki nem csak a monitor mögött ülve szeretheti.

2014. aug. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!