Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tudnak róla, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tudnak róla, mikor egy ellenkezőneműt (és ténylegesen nőnek kinézőt) nem néznek nőnek? Tudatosan teszik?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy beszélnek vele, hogy "Helló haver, jó volt sör?"
2014. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a kollégák a kövér nőket nem nézik nőnek, ezt megfigyeltem már. Persze, alapvetően udvariasak velük, de nem aggódnak, nincsenek zavarban, valahogy olyan havernak tekintik őket. A szépek előtt meg kellemetlenül érzik magukat, félve hívják el őket ebédelni, stb.
2014. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja, és nem tudom, tudatosan teszik-e, nekem van olyan fiú barátom, akire lányként tekintek, mint egy barátnőmre, és ha belegondolok...akkor tudom, hogy azért mert nem tetszik, de amúgy nem merült fel bennem ezelőtt ez. L
2014. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nos van ilyen, de nem tudatosan teszem. Olyannyira nem a zsánerem a hölgy, hogy tényleg képtelen vagyok észrevenni, mint nőt.

És van aki sikeresen ezt érte el nálam. Nem is oly rég megismertem egy hölgyet, aki alapból egy igen vonzó nő lenne, de olyan szinten rideg, bizalmatlan, hogy egy rendes bemutatkozást sem volt képes összehozni.

No ő vele egy darabig próbáltam mint ember-ember közötti kommunikációt létrehozni, de nem nagyon sikerült, szóval "meghalt" nőnek lenni. És nagyon közel áll ahhoz, hogy méltó emberként se tudjak rá nézni.

2014. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Miért kellene? Talán attól különbek? Hát nem. Attól még nem lesz valaki magasabb rendű, mert van puncija, bármennyire is ezt képzeli a nők többsége.
2014. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös, ilyet hol olvastál, hogy bárki is magasabb rendű?
2014. aug. 16. 16:14
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos a nők jelentős része úgy viselkedik, hogy ő magasabb rendűnek képzeli magát, mint egy férfi. Mindenhol azt hangoztatják, hogy nekik ez is jár, meg az is, csak azért mert ők nők.
2014. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És ez hogy jön a kérdéshez?
2014. aug. 16. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!