Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért festetik be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért festetik be a hajukat?

Figyelt kérdés

Mármint a normális lányok, akiknek jól áll az eredeti hajszínük...

Mert ha őszülnének akkor megérteném, de így...



2014. aug. 16. 15:39
 1/9 Kerida ***** válasza:
Nem tetszik nekik az eredi. Vagy úgy érzik, hogy a másik közelebb áll a személyiségükhöz. Pl.
2014. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én unom az eredeti hajszínem és amúgy sem árt nèha egy kis változatosság.
2014. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem azért lett szöszi barnáról, mert 18 éves koromtól őszülök és ebben nem látszik annyira az ősz:) mármint az új szálak.


meg amúgyis jobban tetszem magamnak így.

2014. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Változatosság miatt pl. az meg hogy jól áll az eredeti, ízlés kérdése, lehet neked tetszik az eredeti de nekik nem.
2014. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Mert hülyék. Alapból nem hisznek a férfiaknak, hiába is mondanak igazat, hogy az eredeti jobb.

Vagy csak simán szar az ízlésük.

2014. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Mert nekik tetszik az. én legszives vörös bársony / lila hajat szretnék

XD<3

2014. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En azert, mert az eredeti hajszinem gusztustalan, mar harom eve sotetbarnara festetem, es igy sokkal jobban es szebbnek erzem magam. Meg sokan mondjak is, hogy jobban all ez a szin.
2014. aug. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mert csodálatos hajjal áldott meg a sors.középbarna hajamban van szőke,vörös,csibesárga,narancssárga és fekete.így feketére van festve
2014. aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azért, mert unom az eredetit. A vörösnek meg minden árnyalatát imádom, jelenleg gesztenyebarna, de majd még kísérletezni fogok. :D Mert sokkal jobban tetszik, mert az eredeti unalmasbarna.
2014. aug. 18. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!