Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán fél, hogy belém szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán fél, hogy belém szeret?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy pasival már 3 éve kavarunk. (szex nem volt) Ő 23, én 22. Én egyszer bevallottam neki, hogy többet érzek és szeretnék vele többet lenni. De ő elutasított. 2 hónappal később találkoztunk, azt mondta, hogy mikor elutasított nagyon rosszul érezte magát és megbánta. Továbbra sem akar kapcsolatot tőlem, szerinte nem illünk össze. Volt, hogy pl fb-on letiltott egyik napról a másikra. Amikor összefutunk mindig forr köztünk a levegő, ha kettesben maradunk nem tudunk ellenállni a másiknak. Ez nagyon rossz. Senkit nem szerettem így. Igazából már talán elfelejtette, hogy többet érzek... mindig kedves velem, tetszem neki, ezt mondta is. Nem tudom... Ha írok neki, meg sem nézi, de miért nem? Annyira el vagyunk amikor személyesen találkozunk...Egyébként nem egy nőfaló, és én sem vagyok pasifaló.
2014. aug. 16. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet homokos
2014. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem :D
2014. aug. 16. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:

hát, hallod, ha 3 év alatt ennyire jutottatok, akkor szerintem ne várj már sokat ettől a dologtól.. ismerkedj inkább másokkal is, hátha lesz olyan, aki komolyan vesz téged és tényleg érdekled.

egyébként, szerintem baromira gyerekes magatartás ez, hogy letiltjuk a másik embert fb-on, meg ilyenek :D az meg, hogy meg se nézi, ha írsz neki, arra utal, hogy nem nagyon érdekli, mi van veled, mert mi van ha fontos dolog miatt keresed? na mindegy. ha én felhívom a barátomat és valamiért nem tudja felvenni, akkor mikor meglátja rögtön hív, hogy nincs-e baj. :D


szerintem fiatal vagy még ahhoz, hogy elcseszd az éveidet egy ilyen emberre.


23L

2014. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
valóban, csak nehéz így ezt betartani. Kislány korom óta tetszik és senki iránt nem tudok így érezni.:/
2014. aug. 16. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:

azért nem tudsz, mert meg sem próbálod. kislány korod óta őérte rajongsz, valószínűleg (tapasztalatból mondom) idealizálod is, beleképzelsz olyan dolgokat, tulajdonságokat, ami igazából nincs is meg benne..

tényleg, nézelődj kicsit más felé is, dumálgass más fiúkkal, akik nem csak haverok.

aztán majd meglátod, mi lesz, de ne várj rá folyton. szerintem.

2014. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
persze próbálom :) voltak kapcsolataim, csak nála egészen mást érzek.:) majd elmúlik. köszönöm!
2014. aug. 17. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!