Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Semmi eselyem nincs nala?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi eselyem nincs nala? Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Regebben tetszettem neki, most azonban, ha nez es elkapom, hogy bamul, rogton elkapja a tenkintetet es mar nem nez ra, viszont ha csak o van ott meg en, es talalkozunk, akkor ram se nez.
2014. aug. 16. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne a nézéséből döntsd el, hogy van-e esélyed nála. Miért nem beszélgetsz vele?
2014. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na ez az, amire én is kíváncsi lennék.


Nekem pl volt egy lány, akivel egy ideig szemeztem, de aztán elkezdett látványosan kerülni, nem viszonozta. Onnantól abbahagytam és kerülöm én is. Elkönyveltem, hogy nem érdeklem. (meg előtte 1x beszélgettünk, de mikor még egyszer kezdtem volna beszélgetést, ezúttal én, akkor látványosan került, noha nem küldött el konkrétan)


Esetleg írhatnál több információt a Te esetedről.


23/F

2014. aug. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Milyen infokra gondolsz?
2014. aug. 16. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a szituációra ahol nézegetett vagy épp nem tette. Lehet más oka is. Hol találkoztok egyáltalán? Lehet más köti le a figyelmét, vagy ki tudja. Ez a helytől/helyzettől is függ.
2014. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Eloszor is en kinn alltam az utcan a szuleimmel, o az uton biciklizet el (alig van 2 m a jarda es az ut kozott), eloszor nem koszont, utana csendesen odakoszont, hogy sziasztok, raneztem, de bamult elore.

Masodszor en setaltam, o pedig autoval ment el, semmi forgalom nem volt, szeles az ut, meg ram se nezett. Utana rogton jott egy masik auto, ott a sofor rogton ramnezett...

2014. aug. 16. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Ááááááá én ha biciklizek, arra figyelek. Ráadásul akkor köszönt is. Ha meg autót vezet, elvárható, hogy szintén arra figyeljen. Ebből nem vonnék le messzemenő következtetéseket. A helyedben én beszélnék vele.
2014. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!