Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt elviselni/kibír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt elviselni/kibírni? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy pasi kollégám, iszonyat tetszik már amióta ismerem, és nem tudom kiverni a fejemből. Minden nap látnom kell ami fáj, mert nem lép felém, nem kezdeményez, kokrétan úgy érzem nem lesz köztünk semmi. Főként hogy egy olyan jóképű, jóvágású pasi aki bármelyik bombanőt megkaphatja, és mindemellett még rendes, segítőkész, udvarias stb. Már se éjjelem, se nappalom, hétvégéken is csak rá gondolok, ha boltba megyek vagy bármit csinálnék ő jár a fejembe. Akinek van tippje, vagy vmi hasonló amivel "szerelmi" bánatot el lehet űzni segítsen. Köszi!
2014. aug. 16. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rólam beszélsz? :D
2014. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, de ő nő és nem férfi mivel én vagyok a férfi. Belezúgtam, de ő leszar. Már szinte idegesítő is, de legalább így már nem gondolok rá:)
2014. aug. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem is ez van csak suliban
2014. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem pont ez van csak nővel...mindig egymás szemébe nézünk de ennyi...sajnos nem dolgozunk együtt igy nincs is téma....pedig tuti h tetszek neki...meg persze ő is nekem
2014. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha odamennél hozzá?
2014. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1. nem tudni :D

2. Neked meg azért mégiscsak könnyebb, mert ha egy pasi kezdeményez az természetes, de ha egy nő az elég kétségbeejtő tud lenni, legalábbis én nem tudnám elképzelni h randirahívjak egy pasit.

2014. aug. 16. 18:23
 7/11 anonim ***** válasza:

5-os vagyok.Pedig manapság semmi furcsa nincs abban hogy egy nő hív el egy pasit,tudnád mennyi ilyen van.Ez egy ősrégi hülyeség.

Nem tudod?Na ezért kellene odamenni.

2014. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De ő tuti nem díjazná, erre mérget vennék. Ahhoz ő túl gáláns, olyan igazi úriember, talán ezért kedveltem meg, csak rájöttem h ő mindenkivel ilyen, és nem az én személyemnek szól.:/
2014. aug. 16. 18:31
 9/11 anonim ***** válasza:
És ennyiből ismered.Tezst.Mit szeret csinálni?Ja hogy ezt nem tudod,akkor semmit sem tudsz.Lehet amúgy hogy nem ilyen,de ebbe nem megyek bele.Nem díjazná?Pedig más esélyed nincs,mert észre sem fog venni.És még van barátnője?
2014. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudom miket szeret csinálni, és nincs barátnője, és lehet h ha többet nem látnám meg is tenném, de így nem tudnám elviselni a visszautasítás szégyenét, nameg Ő tényleg nem venné jónéven ha ezt helyette én tenném meg, ha tetszenék neki, sztem már elhívott volna, ezért kellene valahogy elfelejtenem, csak így nem fog menni, hogy nap mint nap látom.:(
2014. aug. 16. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!