Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég elhagyott a barátnőm,1,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég elhagyott a barátnőm,1,5 év után. A legrosszabb, hogy már mással van. Képtelen vagyok elviselni a hiányát, azon gondolkozom, hogy véget vetek az életemnek, éreztetek már így?

Figyelt kérdés

1,5 év után szakított velem és egyből összejött egy másik pasival. Annyira hiányzik, csak rá tudok gondolni, bárhova megyek, bármit csinálok, ö jut eszembe. Folyamatos a fájdalom,képtelen vagyok ezt elviselni. Annyira fáj és nem tudok tenni ellene semmit. Bármit megtennék, hogy visszakaphassam.

Éreztetek már úgy, hogy legszívesebben megölnétek magatokat?


21F


2014. máj. 24. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Valami oka volt, h elhagyott... Tán a másik pasiért?

Én is voltam ebben a helyzetben amiben te. Engem megcsalt a párom, elhagytam mert nem akartam egy hazug emberrel együtt lenni, de rettentő magányos lettem... Azután ketten is átvágtak így még az is fokozta a depressziómat, nekem is megfordult a fejemben, h ennek véget vetek,de feltettem magamban a kérdést: Honnan tudom, h jobb lesz? Honnan tudom,h nem egy rosszabb helyre kerülök, mert a halálból még senki sem jött vissza, h elmondja, h jó-e vagy sem... + Ezzel csak azt mutatnám meg, h mennyire gyenge ember vagyok, h a legkönnyebb utat választom ahelyett, h megküzdenék az élettel. 21 éves vagy, ahogy én is. A későbbiekben majd belátod, h ez volt a legkisebb gond az életedben! Menj el barátokkal csavarogni,foglald le magad!

2014. máj. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fájni nekem is fájt már, de az életemet többre tartom. Idővel elmúlik, majd egyre kevesebbet gondolsz rá, te is megismersz valakit és minden rendben lesz.
2014. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Szánalmas vagy... Én is voltam szerelmes és nem jött össze, de én legalább férfiként viseltem úgy hogy senki nem látta rajtam, hogy szarul vagyok plussz nem gondolkodtam ilyen emos kis ratyi gondolatokon hogy jajj most vége mindennek öngyilkos leszek... Ideje lenne hogy leszálljanak a tökeid és férfi légy... 24/F
2014. máj. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3.!

Tudod vannak büszke és vannak érzelmes emberek! Örülj neki, ha te az 1. kategóriába tartozol(bár nem értem h ez miért is lenne előnyösebb? Attól nem leszel macsóbb ;) ) és fogd be a szádat ha a kritizáláson kívül hasznos tanácsot nem tudsz adni a másiknak...

2014. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-asnak tökéletesen igaza van.
2014. máj. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hallod én ugyan így voltam csak engem 5 év után baszott át így az úgy már szerintem kicsit rosszabb nem mutatta semmi jelét csak egyik napról a másikra bejelntette hogy vége és a rá következő második napra már mással volt. Utána rájöttem hogy nem is szerettet meg csak jobb nekem hogy nélküle vagyok.
2014. máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3. nem attól férfi valaki, hogy arrogáns, kemény, fas.zagyerek.

Sokkal többre tartom azokat, akik merik vállalni a gyengeségüket előttem. Na, ők FÉRFIAK, ti viszont magatokat macsónak érző kisfiúk vagytok.


Kérdező: ne ücsörögj otthon, menj el, vagy kérd a barátaidat, rángassanak ki - ha kell, TÉNYLEG rángassanak - bulizni. A pia alapból nem jó, de ha neked az segít, rúgj be párszor, nem dől össze a világ.

2014. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért ölném meg magam egy hülye kurrva miatt?:)
2014. máj. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!